Tom Ford se oženil

09.04.2014 19:03 | Václav F. Mensa

Je pravděpodobně jedním z největších gentlemanů módy. Také sám vyznává styl, který je velmi blízký filozofii Menstyle. V porovnání s dalšími z módního Olympu jako Karl, Alber nebo Jean-Paul je Tom Ford naprosto klidný a nezakládá si na excentričnosti. Jednoduše, je to stylový, úspěšný muž. Všichni mu musíme gratulovat protože se po 27 letech vztahu s Richardem Buckleym konečně oženil.

Richard Buckley je bývalým šéfredaktorem Vogue Homme International, LGBT spisovatel a publicista. Vzali se v Americe ale vzhledem k novému platnému zákonu ve Spojeném království je jejich manželství legální už i zde.

V hodně vášnivém módní odvětví patří Richard a Tom k nejstabilnějším párům a vychovávají spolu syna Alexandra Johna.

ford_married

Zdroj: Facebook


Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!