Tonak: továrna na klobouky

Publikováno: 18.05.2014 12:03 | Václav F. Mensa

Sehnat kvalitní klobouk je těžké celosvětově. Co teprve v České republice. Celá staletí se u nás vyráběly neuvěřitelně kvalitní módní kusy, na které se vlivem čtyřicetileté okupace pozapomnělo. Rozhodně tedy nebude na škodu vzpomenout na nejlepší kloboučnickou značku u nás a doplnit svůj šatník o kusy z její dílny.

Společnost Tonak (TOvárna NA Klobouky) funguje na našem území od roku 1799. Sídlí v Novém Jičíně a díky dvousetleté tradici dodává klobouky do padesáti zemí světa. Se třemi butiky na našem území patří tedy k nejvhodnějším firmám pro gentlemana, který chce opravdu exkluzivní klobouk. Specializují se na klobouky s plsti v tradičních a ikonických tvarech. Tudíž, naprosto s klidem zde seženete dokonale padnoucí trilby, panamu a dokonce i buřinku či cylindr. V sortimentu najdete i pletené čepice. Takže až příště pojedete lyžovat do Švýcarska na ledovec, nemusíte mít oranžový pletený polyesterový kulich ale stylovou čepici Tonak.

tonak_3

Zdroj: Tonak

tonak_4

Zdroj: Tonak

Na e-shopu nebo přímo v kamenných obchodech vám skvěle poradí s výběrem vhodného tvaru, velikosti a dokonce i odstín nejpříhodnější k vaší tváři. Klobouky mají samozřejmě i dámské a takže pokud s drahou polovičkou plánujete navštívit koňské dostihy či královskou svatbu, máte možnost vybrat perfektní doplněk i pro ni.

tonak_5

Zdroj: Tonak

tonak_6

Zdroj: Tonak
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!