Toni&Guy představuje novou kolekci Socialized

Publikováno: 08.12.2015 10:25 | Redakce

V nejnovější kreativní kolekci s názvem Socialized interpretuje mezinárodní umělecký tým pod vedením kreativní ředitelky Sachy Mascolo-Tarbuck deset dokonalých pokročilých technik střihů a barvení vlasů.

KIDULT HEAD-bs-5999 (kopie)

Zdroj: Toni&Guy

Osm ženských střihů a barev a dva mužské střihy jsou dynamičtější, než kdy dříve. Účesy nabízejí škálu od delších vlasů s uvolněnou texturou, podtržených ofinou padající přes oči, až po živé účesy s krátkými vlasy sestříhanými do ztracena, s výraznými ostrými přechody a výraznými ofinami.

Barva se vyznačuje paletou syté retro červené, elektrizující fialové, purpurové zapadajícího slunce a vysoce dramatickými kontrasty, jako je teplá bílá vedle cínové šedi, které povznášejí každý střih a lichotí účesu.

KIDULT FULL-bs-975 (kopie)

Zdroj: Toni&Guy

SONIC BOOM HEAD-bs-2466 (kopie)

Zdroj: Toni&Guy

THE BAILEY HEAD-bs-8958 (kopie)

Zdroj: Toni&Guy

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Německá společnost Hugo Boss byla založena v roce 1924, avšak až roku 2003 spatřila světlo světa sportovní kolekce funkčního a trendy... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!