Top hot: sexy ženy na letošních Oscarech

Publikováno: 26.02.2013 23:54 | Jiří Hofbauer

Říká se, že není ošklivých žen, jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými. Tedy spíše se říkalo. Dnes se razí heslo, které tvrdí není ošklivých žen, jsou jenom muži, co neumí pořádně dělat ve photoshopu. To první je smutné, druhé falešné.

Zatímco muži na slavnostní večer zvolili léty provařenou klasiku v podobě smokingu nebo perfektně sednoucího obleku, ženy se opět předháněly – vlasy, šaty, šperky.

Anne Hathaway se oblékla do šperků od Tiffanyho. Že by byl na obzoru remake Snídaně?

3

ExBondgirl ale stále sexy Halle Berry

6

Švédská letuška Charlize Theron

7

Catherine Zeta Jones zraje jako víno

5

Dreamgirl Jennifer Hudson

9

Jennifer Grace Lawrence

11

Nevinná Noami Watts

14

Rudá Olivia Munn

15

Na Stacy Keibler nás nejvíce baví výraz George Clooneyho, který jakoby říkal: No co? Zazvonila u dveří, tak jsem ji vzal s sebou.

18

K Adele nám označení sexy přijde nepatřičné. Adele je nádherná žena. Je koncentrací půvabu a skutečné krásy, ideálu krásy, který přetrvává navzdory trendům.

1

Každý rok je někdo o kom se bude mluvit. Loni to byla Angelina Jolie a její noha. Letos to bude Jennifer Lawrence a její popelkovský pád.

10
2

Kristen Stewart se přibelhala, postála, pokusila se o něco jako úsměv a zase to zabalila

12

Ano, gentleman o věku dámy nemluví. Ale myslím, že při pohledu na tyto legendy musíme věk uvést. Jinak neuvěříte.

Barbra Streisand / 70

4

Jane Fonda / 75

8

Sally Field / 66

16

Čí babička vypadá jako Shirley Bassey / 76

17

Kde máš chlapa, sportovkyně? Michelle Obama, První dáma Spojených států amerických, znovu předvedla ofinu, šlachy a křeč ve tváři.

13

Zdroj: USA Today
Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/165016/virtual/www/subdom/www/include/libs/bannerCont.class.php on line 14
�patn� dotaz: SELECT id, img, url, code FROM banners_cont WHERE display = 1 AND position = '1' AND `start` < '2018-05-22 00:34:55' AND `end` > '2018-05-22 00:34:55' AND (implimit > imps OR implimit = 0) AND EXISTS (SELECT * FROM banners_cont_tags_join WHERE banner_id = banners_cont.id AND tag_id IN ()) ORDER BY last_displayed ASC LIMIT 0,4