Topman LUX: jeden kousek nestačí

Publikováno: 15.03.2013 17:11 | Jiří Hofbauer

Nová kolekce Topman LUX dokládá pravidlo, že styl a vypadat dobře není o penězích. Kolekce má luxusní nádech, ušitý z elegantních materiálů olemované aktuálními trendy. Je to určité zklidnění v porovnání s tím co Topman běžně nabízí. Značka je totiž povětšinou britsky hlučná. I tato kolekce je lehce indie, přidrzlá ale přesto primárně hraje na elegantní strunu. Je to jako byste dali rowdies čistou košili a (ty co mají vlasy) učesali. Toho rebela v nich nepopřete.

Atributy kolekce jsou mohérové svetry, kobaltová modř, košile z látky s vyšší gramáží, kožený bomper, trenčkot, kožené sako, s. Kolekci uzavírá několik párů bot, batoh a diplomatka v identickém vzoru.

Eshop Topman dodádá i do České republiky.

1

Zdroj: Topman

2

Zdroj: Topman

3

Zdroj: Topman

4

Zdroj: Topman

5

Zdroj: Topman

6

Zdroj: Topman

7

Zdroj: Topman

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!