TOPMAN se otočí o 360°

Publikováno: 23.12.2012 19:05 | Jiří Hofbauer, Michal Novák

Topman svou nejnovější kolekci Podzim/Zima 2013 představí exkluzívně prostřednictvím digitálního přenosu, který umožní všem zákazníků a fanouškům této značky sledovat modní show pomocí 360° kamer. Především ale budou na sociálních sítí v kontaktu s čestnými hosty, kteří z první řady okamžitě reagovat na jejich dotazy. Nejen že vám nic neunikne, ale celá přehlídka bude doprovázena komentáři těch nejpovolanějších - vybranými znalci z oboru, předními stylisty, modní znalci, bloggery a editory modních magazínů.

1

Zdroj: Katy Davies

Virtuální možnost rozhlédnout se 360°doleva i doprava, nahoru a dolů vzbuzuje dojem, že se skutečně nacházíte v centru dění - tedy přesněji v první řadě. Prostřednictvím snímací ikony současně budete moci vytvořit vlastní fotografie, okamžitě je i s komentářem sdílet na sociální sítě aniž byste museli přerušovat právě probíhající show. Smyslem této jedinečné technologie je skutečná interakce mezi účastníky show i těmi, kteří přehlídku nejnovější kolekce budou sledovat z pohodlí domova nebo kanceláře na svých počítačích nebo tabletech.

2

Zdroj: Katy Davies

Kampaň byla představena 19.prosince tedy ve stejný den v jaký současně s ní byla spuštěna facebooková aplikace Topman 360. Aplikace každého kdo se do ní přihlásí automaticky zařadí do soutěže o místa na přehlídku a spoustu dalších cen. Hlavní cenou jsou 2 místa v první řadě na show. Mezi další ceny najdete třeba poukazy na £ 100 nákup na Topman.com což je pecka. Ve spolupráci s Facebookem bude TOPMAN.COM přenášet show do více jak 100 zemí světa a současně celou přehlídku najdete i na digitálním magazínu TOPMAN Generation.

Tento jedinečný zážitek vytvořil TOPMAN společně se společností TBG Digital. Cílem je aby si každý fanoušek této značky mohl na kolekci vytvořit doslova jedinečný a osobitý pohled, stejně jaká samotná kolekce TOPMAN a její zákazníci.

TOPMAN Men's Fashion

TOPMAN Generation - A Daily Fashion, Music and Culture Magazine for Men

TOPMAN Facebook

Soutěž

Zdroj: TOPMAN.com
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!