TourHistory: Trochu netradiční procházka Prahou

Publikováno: 15.08.2014 17:21 | PR

Minulý týden šla Prahou vcelku zajímavá partička lidí, kteří se občas zastavili na některých zajímavých místech, a tak trochu vzbuzovali dojem, že koketují s pantomimou. Turisté je rozpačitě pozorovali, ale herec, moderátor a také podnikatel Braňo Polák jim svojí velice dobrou angličtinou vysvětloval, co je to vlastně za „vystoupení“.

True History3

Zdroj: TourHistory

Někdy si člověk prostě musí užít a trochu se odvázat, byť by v centru Prahy, avšak naprosto bez alkoholu či jiných návykových látek, jak by se na první pohled skutečně mohlo zdát každému, kdo rozjařenou skupinku pozoroval. A cože to bylo, co je vedlo k prapodivnému chování? Odpověď je naprosto jednoduchá. Skupinka ve složení Genny Ciatti (zpěvačka, moderátorka), Kája Pavlíček (spolumajitel studia krásy a relaxace Mio Faccia a úspěšný stylista a vizážista), David Radil (HITCH) a již zmíněný překladatel a tlumočník Braňo Polák (HITCH) se vydali po stopách pražských legendárních postaviček. Každý si vybral jednu ze třinácti postaviček a my vám přinášíme, pro větší pobavení, jak to vlastně vypadalo na ulici z pohledu nic netušících turistů, kteří netušili, oč vlastně jde – že si skutečně pohrávají s tajemnými osůbkami, které můžete vidět jen přes mobil či tablet. Již brzy vám přineseme také fotoreportáž, jaké to je se setkat s legendou staré Prahy. S postavičkami se můžete setkat díky aplikaci TourHistory z Google Play i AppStore. 

Každý si vybral svoji postavičku, ale ještě před tím se všichni seznámili s průvodcem legend, kterým je Žebrající kostlivec na Ovocném trhu - u Karolina.

Genny Ciatti si vybrala Probodnutou jeptišku u Obecního dvora.

Genny-Ciattya-kostlivec

Zdroj: TourHistory

Kája Pavlíček si vybral Šíleného Holiče v Karlově ulici.  

Kája-Pavlíček-a-sileny_holic_02

Zdroj: TourHistory

David Radil si vybral Železného muže v Platnéřské.

Braňo Polák si vybral Golema v Maiselovo ulici.

Braňo Polák a Golem

Zdroj: TourHistory

 

Více na o samotné aplikaci TourHistory najdete na stránkách: www.tourhistory.cz
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!