Trendy hodinky dokonale podtrhnou váš styl

Publikováno: 27.05.2013 12:01 | PR

Hodinky už dávno nemají jen svou primární praktickou funkci, staly se také důležitým módním doplňkem. To platí zejména u mužů, kteří většinou jiné šperky na rukou nenosí a veškerá pozornost se upíná právě na hodinky. Ty by měly podtrhovat váš styl oblékání i celkovou osobnost, zároveň sevám ale musí i příjemně nosit. V následujícím článku vám poradíme, jak na výběr trendy hodinek.

Byznys hodinky se hodí do práce i do společnosti

Hodinky rozlišujeme podle mnoha kritérií. Tím nejdůležitějším z hlediska trendů, je určení, kam hodinky budete nosit. Nejuniverzálnějším typ představují byznys hodinky. Vyznačují se strohým vzhledem, za nímž se však musí skrývat kvalitní materiály i vypracování. Převládají většinou hodinky se stříbrným vzorem nebo zlatým zabarvením, záleží na vašem vkusu. Máte-li raději přírodní materiály, zvolte hodinky s koženým páskem.

Hodinky pro volný čas

Také sportovní hodinky mohou být trendy. Poslední dobou jsou v kurzu výrazné barvy (modrá, oranžová, červená, zelená…), ale strohý design. Přihlédněte také k tomu, zda konkrétní typ splňuje vaše nároky na funkčnost – moderní hodinky mohou mít nejen stopky, ale také třeba měřič srdečního tepu nebo kompas. Chcete-li být opravdu „in“, měly by hodinky ladit s vaší obuví i oblečením.

0170368l

Zdroj: hodinky-klenoty.cz

Společenské hodinky volte extravagantnější

Opět se vrací do módy nákup společenských hodinek určených na nošení do divadla nebo na podobné společenské příležitosti. Nebojte se zvolit výraznější modely, klidně i zdobené kamínky. Ideální je pokud barevně ladíte i se svou dámou.

0184008l

Zdroj: hodinky-klenoty.cz

Dobrá zpráva nakonec: trendy hodinky nemusejí stát tisíce

Říká se, že kvalitní hodinky, které dobře plní svou funkci, lze pořídit od zhruba 800,- Kč. Do našeho článku jsme vybrali celkem 4 trendy modely, jejichž cena se pohybuje v rozmezí 1 200,- Kč až 2 300,- Kč. Taková investice do kvalitních designových hodinek se určitě vyplatí.

Mimochodem – věděli jste, že až 50 % žen se hned po očích dívá muži na ruce? Představují totiž důkaz o tom, jak o sebe pečuje. Pod podobným drobnohledem se ocitáte také na různých pracovních pohovorech. Neztraťte tedy své příležitosti jen kvůli nevhodnému výběru hodinek, ty správné si vyberete na hodinky-klenoty.cz.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!