Trh mrch 88: Post coitum

Publikováno: 03.03.2013 20:44 | Alex Lenoir

Muži jsou prý po sexu líní a chtějí spát. No co, už jsme se nadřeli dost. Takže ruce za hlavu a ticho. Navíc bylo zjištěno, že během této aktivity dochází k úbytku zbytkového cukru v těle a tím i k ztrátě energie. A protože muži mají všeobecně více svalů než ženy tak proto jsme více unavenější. To je krutá daň za ty hodiny ve fitku.

Ženy oproti tomu otevřou své lifestylové bible, aby se podívaly kolik kalorií právě spálily. Zhruba 144. Takže snickersku na oslavu! A pak následuje to, co muži většinou už zaspí – chtějí si o tom co právě dělali chtějí povídat. Je pochopitelné když je poprvé, ale proč to řešit ještě po dvaceti letech?

Ondra (i za svou krátkou sexuální kariéru) měl odsouloženo víc než mnozí za dvacet let manželství. Nikdy o tom po tom ani před tím mluvit nechtěl. Teď ale vycítil, že by to možná bylo dobře. Ještě v noci si utřídil co by jí chtěl říct. Jenže když se ráno probudil...

Ona tam nebyla. Připadal jsem si tak zneužitej!“ povzdechnul si Ondra a zatvářil se maximálně dotčeně.

Zneužitej? Ty sám to těm holkám děláš taky,“ připomněl jsem mu.

To je něco úplně jiného.“

Ondra nevěděl co ho na tom štvalo nejvíc. Jestli to, že se (on!) probudil sám nebo ten fakt, že se neprobudil vedle ní. Dokonce se přistihl jen krok od toho aby jí zavolal. A to byla další pecka. Měl její číslo. To si nikdy předtím nevzal protože „k čemu by mi asi tak bylo, nevíš?“ Vydržel odolávat 2 dny. Ve středu jí napsal rozkošnou sms: Sex? Monika mu odepsala podobně sentimentálně: Ok.

Pravdou je, že toho měli společného mnohem víc než jen ten sex. Celkem třikrát byli spolu na večeři. Dokonale zapadli mezi ostatní páry co v restauraci seděly. Jenže zatímco všichni kolem nich drželi za ruce svůj protějšek, Ondra měl v ruce mobil a Monika tablet. Ostatní si tam šli užít romantický večer ve dvou. Oni doplňovali kalorie, které právě spálili.

Ve čtvrtek dostal Ondra další dávku své vlastní medicíny. Večeřel v Barock se svou další kam-a-jak-to-rádkou, když si ke stolu vedle nich přisedla Monika s chlapem, o kterém si byl Ondra jistý, že to musí být její otec. Určitě. V momentě kdy Monika svému otci pohladila poklopec Ondra od rodičovské varianty upustil.

Chci tě. Teď hned a tady,“ pošeptal Ondra Monice když si ten její Humbert šel odskočit. Ondra zcela ignoroval fakt, že naproti němu sedí holka, které ještě před hodinou šeptal to stejné.

Já tu ale s někým jsem,“ odbyla ho Monika

Víš co – ok. Nelíbí se mi to. Že je ještě někdo další,“ vyložil Ondra svoje karty a poprvé v životě i srdce.

A to mi říkáš ty?“ zasmála se Monika při pohledu na jeho spolustolovnici, která právě měla zabořené prsty ve svém výstřihu a spravovala si lem podprsenky.

Tohle Ondrovi na tom všem vadilo nejvíc. Nerad se dělil. Zvlášť ne o Moniku a speciálně ne s tímhle chlapem. A přesně tehdy si umínil, že ji dostane. Protože ten pocit, že ji má byla jeho dávka nikotinu po sexu. Protože se mu zalíbil (po)citový orgasmus, který prožíval, když se ráno probudil a našel ji vedle sebe v posteli. Protože mu přinesla do života novou dávku energie, kterou do teď jen spaloval. To je dost opodstatněných protože na vztah založený na sexu, který podle mnohých nemůže mít budoucnost, ne?
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!