Trh mrch: Hra na značkovanou

Publikováno: 20.05.2014 21:34 | Jan Prchal

V pátek večer se Ondra a Sandra po úžasné afrodiziakální večeři v asijském bistru odebrali k ní domů. Byly to už tři týdny co se spolu scházeli, ale teprve dnes mělo dojít k onomu milníku známému jako první sex. Ondra si připadal jako jasný vítěz závodu. To ale netušil, že bude mít na trase soupeře a překážku zároveň. Zatímco on se překonával v líbání na nočním stolek se potichu vloudil Sandřin kocour. Kam se hrabe Velký bratr. Ondra se jeho zombie očka snažil ignorovat. Když začali s hlavní částí programu chlupatý divák začal nesnesitelně mňoukat. Bylo to prakticky na hraně kvílení. Kocour si usilovně vynucoval pozornost. Pak vyskočil na postel a začal Ondrovi okusoval palec u nohy.

Tahni do prdele,“ okřikl Ondra kocoura.

Jak můžeš být tak zlej. On jen žárlí,“ ospravedlňovala soustavně mňoukajícího kocoura Sandra.

Tak ať si jde mňoukat za dveře.“

Možná bys měl jít za dveře ty.“ Byl to šok. Sandra s kocourem v náručí zabouchla před stojícím Ondrou dveře.

Ondra by přísahal, že ten kocour se usmíval. Ne, měl ve tváři vítězný výraz. Jak se zdálo tenhle byt už jednoho pána zjevně měl. A nebyla to ani Sandra a ani Ondra.

Vztahy mají hodně přirovnání. Někdo je srovnává s prací, jiný s hrou, někdo s válečnou frontou. Vznikají zákopy, bunkry a separátní zóny. Musíte být dostatečně intuitivní, uvažovat strategicky, někdy manipulátor a taktik a současně být pozorný k potřebám a prosbám druhém strany, abyste uspěli. Pravdou je, že vztahy (stejně jako nebe) neznají vítězů, ale ani poražených. Spíš se rodí noví zkušení a poučení. Většina vztahů totiž funguje na principu vlastní zkušenosti a následné dohody.

TM_137

Zdroj: Facebook

Zatímco jedna dvojice si dala půst od sebe i od sexu, jiná se sebe sama nemohla nabažit. Minimálně z jedné strany to tak bylo. Hanka byla posedlá všemi společenskými akcemi, které se ve Městě konaly. Účastnili se tak vernisáže fotek, autorského čtení, otevření nové restaurace, představení nové kolekce v Concept Store i premiéry v Národním. Za poslední týden toho stihli víc než kulturní atašé. O to víc se Tibor těšil na víkend. Dva dny kdy se nic neotvírá, nikdo nepředčítá knížky, nekonají se premiéry. Spokojeně ležel na posteli s ovladačem Xboxu v ruce, když přišla Hanka s tím, že: „...chtěla bych to zkusit venku.“ Evidentně se všechny akce za celý týden slily do jedné – peprný sexuální zážitek bude mít svou premiéru na otevřené scéně. Pravda, bylo na tom cosi romantického a přitom vzrušujícího ve stylu Indiana Jonese. Praxe se ale ukázala zcela jiná.

V neděli jsem se s Tiborem a Ondrou potkal na snídani.

Asi do tří hodin ráno objížděli kolem Města a hledali odpočívadlo, kde bychom to mohli dělat. Nakonec mě zatáhla do jakýhosi trnkovýho keře,“ povzdechnul Tibor.

No, kdo by si myslel, že Za trnkovým keřem by mohlo být i porno,“ neodpustil jsem si poznámku.

Vy si z toho děláte srandu, ale já mám prdel jak jehelníček,“ připomněl Tibor.

Aha, takže jsou to spíš Ptáci v trní,“ zasmál se Ondra.

Později ten den se Tibor vrátil domů. Místo jeho árijské přítelkyně ho, ale čekala nadržená Sun Ji které mu vnucovala myšlenku na masáž. Bylo to jako nekončící návštěva penthousu. Den co den obklopený pornem.

Mazle, co to poslední dny děláš?“ zeptal se jí a stáhl jí z hlavy černou paruku.

Nechci aby ses začal nudit,“ okamžitě vysvětlila. Načež vytáhla jednu z těch ženských módních biblí, nalistovala příslušnou stránku a četla: „...buďte lovkyní – kočkou. Označkujte si svoje území a nepouštějte ho. Nebuďte pro obětí, ale kořistí. Denně ho překvapujte.“

Nenudím se. Spíš se bojím. Co se to z tebe stává? Nymfomanka posedlá sexem mezi divočáky. Promiň ale... fascinuje mě, že ty – holka s červeným diplomem z Mezinárodních vztahů si necháš radit od časopisu, který si myslí, že krém za šest tisíc na nevyzrálou pleť je dobrá investice.“

Asi si všichni nějak hlídáme záda (případně zadek) a hledáme opěrné body. Máme rádi moment překvapení. Ta možnost kam až je možné doskočit, ale současně chceme znát ten pevný bod, na který znovu dopadneme. Ukáže se nám nám nová, svým způsobem očistná, osvěžující cesta. Ale přes to všechno je fajn se vrátit k tomu na co jste zvyklí. Vrátit se k tomu co je pro nás přirozené. Vrátit se na dobyté území.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!