Tričko, kousek, který prakticky nestárne

Publikováno: 08.10.2014 11:26 | Václav F. Mensa

Triko, nebo chcete-li tričko, se stalo neoddělitelnou součástí každého muže. Pravděpodobně, a to můžeme říct s naprostou jistotou, není na planetě běžně pracující muž, který by neměl byť je jediné triko. Tento, kdysi kus spodního prádla se v dnešních dnech nosí samostatně. Je to pohodlné, rychlé a nenáročné na údržbu. Samozřejmě, také levnější než košile na míru. Každopádně, pravdou zůstává to, že ne každý muž si může triko dovolit. Opravdu, jen málokdo v nich vypadá skvěle.

tricko_1

Zdroj: Tumblr

Takzvaná pola jsou oděvy s límečkem a krátkým rozparkem u krku s knoflíky. Jsou poněkud sofistikovanější verzí. Jsou vhodná jak na elegantní sport tak i na běžné nošení. Ale i při nákupu tohoto jednoduchého oděvu si dejte pozor, aby seděly náramenice, délka a velikost. Ve větším budete vypadat, že jste jej dostali po starších sourozencích. V menším... to prostě nejde. Jak už bylo zmíněno, je lichotivější k všemožným typům těla. To ale stále neznamená, že výsledek bude dokonalý.

tricko_2

Zdroj: Tumblr

S triky bez límečku a rozparku je to složitější. Musíte mít širší ramena v poměru k pasu. Břicho v triku nevypadá a nikdy nebude vypadat dobře. Jakmile tedy nehodláte sportovat, investujte peníze ušetřené za běžecké boty a permanentku do posilovny do košil, protože to je jedná záchrana.

tricko_3

Zdroj: Tumblr

Při výběru trika, a to jakéhokoliv, se vyvarujte přílišné délky. Jakmile zakrývá kapsy u kalhot, je to špatně. Nechcete vypadat jako v tenisové sukni. Když chcete triko nosit samostatně, musí mít kapsičku na hrudi nebo jiný viditelný prvek. Úplně hladká trika vypadají stále jako spodní prádlo.

Co je v současnosti velmi populární jsou trika s potiskem. Ano, někomu sluší. Ale takoví většinou nemají řidičák nebo maturitu. Tudíž, jednou pro vždy. Ne, trika s obrázky hezká nejsou a anglické nápisy kterým nikdo nerozumí nejsou vtipné.

tricko_4

Zdroj: Tumblr

Dávejte přednost kvalitě. U černých triček především proto, že když se perou po každém nošení, nekvalitní brzy ztratí odstín. Jakmile začne mít našedlé švy, vyhodit. Bílá trička. Je jedno, v čem se bude prát, jak je drahé a jak o něj pečujete. Prostě maximálně dvacetkrát! Poté nové.

tricko_5

Zdroj: Tumblr

Šedá pletenina je strašlivá věc, co se týče pocení. Ano, je to vidět. Je to vidět hodně a není to sexy a nebo hezké. Neriskujte to.

Poslední kategorií jsou tílka. Samozřejmě, gentleman by je samostatně určitě nosit neměl. Ale jakmile plánujete ještě poslední cestu za slunečními paprsky, určitě nějaká balíte. Tílka na mužích mohou vypadat velmi dobře. Ale to jen a pouze v případě, má-li dotyčný široká ramena a ruce pevné buď prací nebo posilovnou. Včetně mírného opálení. Jinak budete vypadat jako ten typ německých turistů s příliš málo vlasy a s příliš mladou ženou.

tricko_6

Zdroj: Tumblr

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!