Triumph Gentleman's ride: na klasické motorce ve stylu

Publikováno: 04.08.2016 08:17 | Jakub Matulík

Motorkářská značka Triumph měla vždy prim v tvorbě klasickým motorek. V současné době, je po takových motorkách snad největší hlad v dějinách a díky tomu se Triumph v tomto směru posouvá na absolutní jedničku na trhu. Aby taky ne, jejich motorky typu Bonnevile, nebo Thruxton jsou absolutní špičkou.

Spojení klasických motorek, caferaceru či retrobiku s gentlemany je absolutně dokonalé a proto se olomoucký Triumph rozhodl zapojit do dalšího ročníku tzv. Gentleman´s ride. O co se jedná? 25. 9. 2016 se v 90 zemích, 500 městech po celém světě bude konat tato událost. Tisíce klasických motorek vyjede do měst za účelem se pobavit a zároveň přispět na něco dobrého. Výtěžek z této celosvětové akce totiž jde na podporu boje proti rakovině prostaty. Vezměte svou starou Jawu, nebo svého krásného caferacera do Olomoucké metropole.

gentlemansride1

Zdroj: Gentlemans Ride

Oblečte si Váš nejlepší oblek, upravte si vousy a vlasy a přijeďte s námi zažít tuto unikátní akci! Potkáte se tam se stejně naladěnými lidmi, získáte nové kontakty, užijete si královskou zábavu, poslechnete si skvělou kapelu ve stylu dixieland a hlavně podpoříte dobrou akci. Více info na facebookovem profilu Triumph Olomouc. Menstyle.cz se jistě taktéž zúčastní, takže se vidíme!

gentlemansride2

Zdroj: Gentlemans Ride

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Ostrovní ulicí z Dyzajnoffu až na prázdninový Dyzajn market Ostrovní ulicí z Dyzajnoffu až na prázdninový Dyzajn market Tento víkend se otevřou pomyslné brány prázdninového Dyzajn marketu na Piazzetě Národního divadla. Nejde jen o trh, ale o kulturní... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!