Triumph Gentleman's ride: na klasické motorce ve stylu

Publikováno: 04.08.2016 08:17 | Jakub Matulík

Motorkářská značka Triumph měla vždy prim v tvorbě klasickým motorek. V současné době, je po takových motorkách snad největší hlad v dějinách a díky tomu se Triumph v tomto směru posouvá na absolutní jedničku na trhu. Aby taky ne, jejich motorky typu Bonnevile, nebo Thruxton jsou absolutní špičkou.

Spojení klasických motorek, caferaceru či retrobiku s gentlemany je absolutně dokonalé a proto se olomoucký Triumph rozhodl zapojit do dalšího ročníku tzv. Gentleman´s ride. O co se jedná? 25. 9. 2016 se v 90 zemích, 500 městech po celém světě bude konat tato událost. Tisíce klasických motorek vyjede do měst za účelem se pobavit a zároveň přispět na něco dobrého. Výtěžek z této celosvětové akce totiž jde na podporu boje proti rakovině prostaty. Vezměte svou starou Jawu, nebo svého krásného caferacera do Olomoucké metropole.

gentlemansride1

Zdroj: Gentlemans Ride

Oblečte si Váš nejlepší oblek, upravte si vousy a vlasy a přijeďte s námi zažít tuto unikátní akci! Potkáte se tam se stejně naladěnými lidmi, získáte nové kontakty, užijete si královskou zábavu, poslechnete si skvělou kapelu ve stylu dixieland a hlavně podpoříte dobrou akci. Více info na facebookovem profilu Triumph Olomouc. Menstyle.cz se jistě taktéž zúčastní, takže se vidíme!

gentlemansride2

Zdroj: Gentlemans Ride

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Ostrovní ulicí z Dyzajnoffu až na prázdninový Dyzajn market Ostrovní ulicí z Dyzajnoffu až na prázdninový Dyzajn market Tento víkend se otevřou pomyslné brány prázdninového Dyzajn marketu na Piazzetě Národního divadla. Nejde jen o trh, ale o kulturní... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!