U2 nečekaně vydali album Songs of Innocence

Publikováno: 11.09.2014 08:50 | Jiří Hofbauer

Pondělí 9.září 2014 byl skutečně velký den. Technika, auta, móda. Září prostě začalo hukotem. A nechyběly ani bicí. Irští U2 během prezentace společnosti Apple představili nové album a dokonce odehráli i několik songů. Fanoušci zažívali hudební orgasmus. A pak se přidala ještě eufórie, když Bono s potutelnym výrazem skrytým za slunečními brýlemi dodal, že deska je pro všechny uživatele iTunes zdarma - stahujte zde.

image

Zdroj: Apple

Sound alba se nese v duchu hudebních vlivů 70.let, ale současně je napěchovaný irským temperamentem a kořeněný Bonovým typickým hlasem.
I nám se album objevilo v knihovně iTunes. A zcela vážně uvažujeme, ze si ho koupíme po jeho oficiálním uvedením. Čistě z principu.
Album Songs of Innocence bude volně ke stažení až do jejího oficiálního vydáni 13.října. Stojí za každy ztracený cent.

image

Zdroj: Apple

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!