Ukaž Módní ikonu v sobě a vyhraj značkového motýlka Fittz

Publikováno: 27.05.2013 20:59 | Jiří Hofbauer, PR

Nevadí, že nemáš vlastní módní blog, že nepracuješ v módním průmyslu a ani nemusíš být oběť módy. I tak se můžeš stát MÓDNÍ IKONOU a k tomu vyhrát značkového motýlka od Fittz.

Stačí opravdu málo – vyfoť se a pošli foto svého outfitu. Představ si, že se oblékáš na oficiální společenskou akci a drž se v mezích formal a gala dress code. Jestli se spolehneš na kreativní konfekci nebo dáš na vyšší krejčovinu, je na tobě. Cení se smysl pro styl, nápad a cit pro detail.

Z pěti soutěžících s největším počtem likes na stránkách Modni-ikona.cz, vybere porota výherce, který získá motýlka Fittz dle vlastního výběru a především titul Módní ikony. Přejeme dobré oko při stylování!

f2

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!