Ukažte svým hostům, jak Vám na nich záleží, vezměte je do Grand Hotelu Bohemia

Publikováno: 26.05.2014 08:46 | PR

Grand Hotel Bohemia je zárukou nevšedního zážitku, ať již Vám společnost dělají „špičky“ vědecké komunity, obchodní partneři či Vaše drahá polovička. Pojďte se s námi podívat, co vše tento hotel v centru Prahy nabízí…

Ukažte svým hostům, jak Vám na nich záleží

Ideální poloha

Tímto přívlastkem se rádo pyšní více hotelů. Grand Hotel Bohemia se nachází v Králodvorské ulici, tj. na půl cesty mezi Náměstím Republiky a Staroměstským náměstím. Do 10 minut chůze je to odsud na Václavské náměstí, Hlavní vlakové nádraží, k Jindřišské věži či Slovanskému domu. Pokud upřednostňujete historickou část Prahy (tj. Staroměstské náměstí, Václavské náměstí apod.) před její před tou moderní (Pankrác, Kačerov, Anděl), je pro Vás poloha Grand Hotelu Bohemia opravdu tou nejideálnější.

Ubytování na úrovni

Jak už napomíná samotný název hotelu, Grand Hotel Bohemia, ubytování zde je plné luxusu (hotel se pyšní pěti hvězdičkami), však se sami přesvědčte ve fotogalerii na stránkách tohoto hotelu (viz. http://www.grandhotelbohemia.cz/cz/photogallery.html).

Reprezentativní prostory pro pořádání konferencí

Pokud hledáte ubytování v Praze v souvislosti s tím, že pořádáte konferenci a hledáte tak ubytovací prostory pro její návštěvníky, máme pro Vás dobrou zprávu. Grand Hotel Bohemia disponuje vlastním konferenčním sálem, resp. jedná se o prostory novobarokního tanečního sálu Boccaccio, ve kterém je možné uspořádat konferenci až pro 150 osob.

Restaurace nabízející opravdový gastronomický požitek

Restaurace je neodmyslitelnou součástí hotelu. V Grand Hotelu Brno není restaurace nutným doplňkem, ve kterém by se servírovaly jednoduché pokrmy, naopak, najdete zde opravdové speciality (např. pečená křepelka na víně s jemnými žemlovými knedlíky a jablečno-šalotkovým chutney; steak z daňka se šípkovou omáčkou a dortíkem z pečených brambor). Chutnat zde bude jistě Vám i Vašim hostům, ať už půjde o návštěvníky konference, či partnerku, kterou byste rádi vzali do společnosti k příležitosti významného životního jubilea.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!