Unikátní chladnička od Samsung a SodaStream

Publikováno: 18.02.2013 12:01 | Petr Hájek

Dvojice jmenovaných firem spojila nedávno své síly, aby nám do kuchyně připravila něco unikátního a praktického zároveň. Jde o model se čtyřmi dveřmi a jednou velmi rafinovanou funkcí v záloze - tím máme na mysli vydávání vody zpracované podobným stylem vůbec poprvé.

2013-02-18-1

Zdroj: Samsung

Získat kvalitní vodu je poslední léta stále těžší, takže kdo přímo nebydlí někde poblíž podobného zdroje, nezbude mu, nežli se zaměřit na klasickou vodu balenou, popřípadě známé obrovské "demižony" a vodní pumpy a výdejní automaty. Jejich obliba v pracovní sféře se dá pochopit, ovšem spousta lidí je používá i doma, jelikož je to pro ně nejpohodlnější cesta.

S dnes představenou chladničkou je získání kvalitní a chutné vody otázka jen několika málo stisknutí tlačítek a cesty ne dále než jen do kuchyně. Pro začátek si uveďme jaký má chladnička celkový objem (neplést s objemem vody, jaký pojme!), kdy jde zhruba o 863 litrů objemu.

Vše je poháněné technologií od SodaStream, jenž není na tomto poli žádným nováčkem, takže je jasné, že použité technologie stojící za doručením šumivých drinků nejsou rozhodně nijak pozadu za dnešními vysokými standardy. Uživatel si může vybrat, zda chce vodu obyčejnou nebo chlazenou s několika kostkami ledu. A u sycené vody "karbonované" čili též šumivé, si lze zvolit celkem z trojice úrovní šumivosti.

Nová lednička od Samsungu pochází z limitované edice, což se přirozeně podepisuje na její ne právě malé ceně - 3899 USD je za jediný kuchyňský spotřebič docela dost. Kdo to ale riskne, bude odměněn velmi praktickým strojem, jenž určitě přidá na stylovosti libovolné místnosti (osobně bychom ke chladničce zvolili retro), kam ji umístíte.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!