Unikátní DJ soutěž Red Bull 3Style poprvé v Česku!

Publikováno: 19.04.2017 17:40 | Lenka Mařanová

Letos se poprvé v České republice rozjede kvalifikační kolo, které českým DJs umožní zúčastnit se nejprestižnější DJ soutěže na světě, a poprat se tak se světovou elitou o pomyslný trůn. Stačí vytvořit 5minutové reprezentační video s trackem, který bude složen z mixu 3 různých hudebních žánrů dle vlastního výběru, a přihlásit ho na www.redbull3style.com, kde budou k dispozici další informace a podrobná pravidla soutěže. Registrace poběží od 1. do 31. května 2017

Puffy_vitez_Red_Bull_3Style_World_Final_in_Santiag

Zdroj: Red Bull

Do českého finále, které proběhne 22. 9. v pražském Lucerna Music Baru, mezinárodní porota vybere 6 DJs, jejichž track nejlépe splní následující hodnoticí kritéria: originální výběr skladeb, zručnost za gramofony, práci s CD přehrávačem a mixem, vlastní projev DJ, a schopnost oslovit publikum. Vítěz pražského klání si vyslouží vstupenku na světové finále v Krakowě, které se uskuteční v roce 2018. To loňské v Santiagu de Chille bylo divoké, letos je v plánu ještě lepší a ještě větší show.

Red_Bull_3Style_World_Final_in_Santiago_Chile_2016

Zdroj: Red Bull

Red_Bull_3Style_Red_Bull_Content_Pool

Zdroj: Red Bull

Red Bull 3Style není jen o soutěžení. Je to akce s největší koncentrací těch nejlepších DJs, kteří se od sebe navzájem učí, rozvíjejí své schopnosti a oslavují umění mixované hudby společně s do rytmu se pohupujícím nekonečným zástupem lidí. Red Bull 3Style hledá a představuje nové talentované DJs, propaguje DJ kulturu a usiluje o její rozvoj.

Byte_nas_svetovem_finale_v_Chile_2016_Red_Bull_Content_Pool

Zdroj: Red Bull
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!