Unikátní hvězdný večer v Hybernii

Publikováno: 04.12.2013 09:05 | Michaela Lejsková

Tak to tu ještě nebylo! Celá rodina a před Vánocemi a na jednom jevišti. Poprvé společně vystoupí na velkém koncertu nazvaném Album hvězd rodiče Felix Slováček a Dáda Patrasová a jejich děti Felix Slováček junior a Anička Slováčková.Vidět je takhle pohromadě, se hned tak nepodaří. Ta možnost bude v pondělí 16.prosince v Divadle Hybernia.

220x120 BFX

Zdroj: Album hvězd

„Naposled jsme spolu byli v pořadu k tátovým narozeninám, ale jinak se všichni čtyři na jevišti nepotkáváme. Spíš já s tátou, ale s mámou a sestrou ne,“ říká Felix junior.

„Ale vánoce jsou svátky, kdy se rodiny scházejí, a tak jsme si řekli, že bychom mohli být takovým vzorem. A budeme rádi, když se nám podaří přivést celé rodiny také do hlediště. Chceme, aby to bylo takové opravdové  sváteční rodinné setkání.Vlastně by to měl být v Divadle Hybernia předvánoční sraz pohodových rodin."

468941_531444930234803_945205744_o

Zdroj: Album hvězd

Na koncertě, který pořádá Pixa-production nebudou hrát a zpívat jen oni – pomáhat jim budou Bára Basiková, Leona Machálková, Míša Nosková, Petr Kutheil, Mirek Hrabě, Ivana Korolová, Martina Bártová, František Pytloun, klánovický dětský sbor Claireton Chorale pod vedením Světlany Tvrzické a taneční skupina The PACK dance company - všichni za doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka.

 

Vstupenky v síti Ticketart a Ticketportal, na pokladně Divadla

pozvánka Album hvězd

Zdroj: Album hvězd

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek