United Bamboo: Feline Couture v prodeji

Publikováno: 25.12.2012 12:17 | Petr Hájek

Za tímto tajemným názvem se ukrývá módní řada, která vás zcela dokonale sladí s vaším chlupatým předoucím mazlíkem. Oblékat vaši kočku a oblékat se jako vaše kočka, to je rozdíl, který je určitě dobré si uvědomit, takže podívejme se, jak to vypadá v praxi.

2012-12-25-1

Zdroj: Bornrich

Značka United Bamboo je newyorkská firma věnující se ošacení, jenž se pochlubila se svojí novou řadou oblečků, což by ještě nebylo nic rekordního, nicméně zajímavé na ní je, že je určena pro lidi i kočky zároveň.

2012-12-25-2

Zdroj: Bornrich

Za nápadem a jeho realizací stojí spolumajitelka United Bamboo Miho Aoki. Ta chtěla prý povýšit svoji lásku ke kočkám na zcela novou úroveň. A soudě dle snímků, evidentně se jí to také podařilo: v kolekci najdete celkem 33 oblečků variujících od kožešinou lemovaných bund, až po jakési večerní negližé.

2012-12-25-2

Zdroj: Bornrich

Kočičí část sady je ze stejných materiálů, z jakých jsou vytvořeny i šaty pro lidské majitele. Cena za kus závisí na typu, velikosti a několika dalších faktorech. Drží se docela rozumné hranice 20-100 USD za jednodušší věci a nákup vás připraví o rovných 1000 USD tehdy, když budete chtít model s kožešinou ladící k vaší.

Nejedná se o sériovou výrobu, ale co kus, to originál a již bylo 12 ze 33 modelů prodaných, takže zájemci propadlí kouzlu koček a s přebytkem financí, určitě neváhejte...

2012-12-25-4

Zdroj: Bornrich

2012-12-25-5

Zdroj: Bornrich

Hodnocení článku:Komentáře

Jak se šťastně projíst veselými Vánocemi Jak se šťastně projíst veselými Vánocemi Zima je období, kdy se nejsnadněji nabírá tělesné tuk. Má to určitou spojitost s přírodou a zvířaty, kdy si ukládají k zimnímu... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!