USB flash disk ze dřeva a zlata

Publikováno: 13.11.2012 12:33 | Petr Hájek

Firma ZaNa Design si přichystala něco opravdu luxusního pro znalce, kteří dokáží ocenit kvalitní a originální periferii pro svoje PC. Ačkoliv dnes i ta celkem běžná produkce flashových disků nabízí opravdu mimořádně rozsáhlý výběr, stále se najdou lidé, kteří by raději něco opravdu originálního a nikoliv masově produkovaného. Pokud patříte k podobným lidem i vy, již nemusíte dále hledat, protože ten dnešní kus už snad ani unikátnějším být nemůže...

2012-11-13-1

Zdroj: ZaNa Design

Firma ZaNa Design pochází z Polska a její flashové disky řady "Apophis" jsou pečlivou a impresivní ruční prací, jenž je zároveň stylová, unikátní, trvanlivá a high-tech. Produkce přirozeně probíhá jen z těch nejkvalitnějších materiálů, jaké naše matička Země nabídla. Je tím pádem jasné, že tyto flashové disky uspokojí i nejnáročnější z nás.

2012-11-13-1

Zdroj: ZaNa Design

A proč byla vlastně série pojmenována "Apophis"? Je to stejné jméno, jaké má planetka o průměru 390 metrů, jenž byla objevena v roce 2004 na potenciálním kolizním kurzu se Zemí v roce 2036. Bohužel, v periferii není kousek meteoritu, což by bylo skutečně úžasné, ale i tak tu je to nejlepší, co šlo pozemsky sehnat: v první řadě však 200 let zrající africké černé dřevo považované za nejluxusnější na světě a k tomu ještě staré dobré zlato.

2012-11-13-1

Zdroj: ZaNa Design

Celá PC periferie může být pokryta stříbrem či 18karátovým zlatem. A právě zlato tvoří tu nejexkluzivnější verzi. Jestliže chcete vlastnit tento unikátní design se značnou mírou luxusu, přijde vás to na 1 130 USD (u stříbrné verze), až 1 990 USD (u zlaté verze).

A ještě k hardwarové stránce věci - příslušenství disponuje moderním rychlým USB 3.0 rozhraním, poskytuje kapacitu 64 GB a rychlost čtení 190 MB/s.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!