Užijte si exotickou nuru masáž

Publikováno: 10.05.2016 08:44 | PR

Klasická erotická masáž vám přijde nudná? Vyzkoušejte originální nuru masáž a vychutnejte si intenzivní doteky nahé masérky. Masáž tělo na tělo vás vystřelí první třídou přímo k orgasmu.

zluty-1800x1200

Zdroj: excelentmasaze.cz

Tajemství nuru gelu

Japonská nuru masáž dostala svůj název podle gelu, který při ní masérka používá. Když se gel dostane do kontaktu s mokrou pokožkou, stane se z vašeho těla kluziště, po kterém bude masérka svými křivkami ladně bruslit. Při nuru masáži si dosyta užijete přímého kontaktu s nahým ženským tělem. Masérka bude po vašem těle svým nádherným nahým tělem klouzat a speciálními pohyby a polohami vás příjemně namasíruje. Nuru masáž vás položí doslova na lopatky a masérka vás šikovně přivede až k vyvrcholení.

Jak nuru masáž probíhá

Už začátek vás nadchne. Masérka vás v salonu přivítá a odvede si vás do koupelny, kde vám nabídne příjemnou společnou sprchu. Poté se odeberete do vybraného pokoje, kde po vašem těle rozetře nuru gel a svým tělem vás namasíruje. Svou pozornost přitom samozřejmě zaměří také na váš klín, který si rozhodně nenechá nakonec. Dokážete si představit něco víc vzrušujícího než krásnou nahou dívku, která se vás něžně dotýká a jejím jediným zájmem je vás přivést k orgasmu? Při nuru masáži prožijete nejerotičtější chvíle svého života.

Vyberte si správný salon

Nechte se hýčkat rukami a tělem profesionální masérky. Seriózní masážní salony používají při nuru masáži skutečný nuru gel a zaručí vám stoprocentní diskrétnost. Stejně tak dbají na proškolení a certifikaci svých masérek. Tím vám zaručují jedinečný zážitek, pro který se k nim budete rádi vracet. Jejich masérky vám splní vaše nejtajnější masážní přání a vlastním tělem vám připraví neskutečně vzrušující momenty. Zažijte erotiku po Japonsku a vyzkoušejte sexy nuru masáž.

Tento článek je komerční prezentací.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!