Užijte si golf na luxusních hřištích v Costadel Sol

Publikováno: 29.04.2013 18:38 | PR

Spojte dovolenou ve Španělsku se zábavou pro skutečné fajnšmekry. Zahrajte si golf na famózních hřištích v Costadel Sol. Vychutnáte si zde nejenom potěšení ze hry, ale i krásné prostředí lemované vysokými štíty hor a luxusními písečnými plážemi.

golf (1024x683)

Proč právě Costadel Sol? Má jedinečnou atmosféru!

Costadel Sol nebo chcete-li Slunečné pobřeží, leží na jihu Pyrenejského poloostrova. Severní část obklopuje gigantické pohoří Sierra Morena a jih zdobí písečné pobřeží Středozemního moře. Právě tyto kontrasty lákají na dovolenou do Costadel Sol turisty z celého světa.

Čeká vás tu nejenom romantické prostředí přímořského letoviska, ale také luxus a zábava. Jednotlivá střediska disponují luxusními rezidencemi, jachetními přístavy, kde se každý rád zastaví a pokochá nádherou lodí. Nechybí ani zábavní parky, noci s ohnivým flamencem a tradiční španělskou hudbou.

Nabízí přibližně šedesát lukrativních golfových hřišť!

V oblasti Costadel Sol se nachází několik golfových resortů, které se mohou pochlubit kolem šedesáti hřišť různých náročností. Zahraje si zde jak začátečník, tak světový profesionál.

Většina hřišť je osmnáctijamkových, naleznete zde ale i několik devítijamkových. Architektura jednotlivých hřišť je vskutku geniální. Greeny skvěle doplňují vodní plochy, bunkery, mosty, bio zóny a další překážky. Díky překrásným výhledům do krajiny dostává hra úplně jiný rozměr.

Cena jednodenní hry se nejčastěji pohybuje v rozmezí 1 100 – 1 500 Kč za den.

Nejluxusnější resort Club de Golf Valderramapatří k nejluxusnějším hřištím v Evropě. Sjíždějí se sem golfisté z celého světa a za jednodenní hru zde zaplatíte 7 800 Kč.

Nejoblíbenější je však Mijas Golf Internacional se dvěma osmnáctijamkovými hřišti. Potěšující je nejen svou cenou, ale i zážitkem ze hry ve zvlněném terénu a parádními výhledy do krajiny.

Kdy přijet do Costadel Sol?

Golf si v Costadel Sol můžete zahrát prakticky kdykoliv. Objednejte si last minute do Španělska a vyrazit můžete třeba hned. Oblast se může pochlubit 330 slunečními dny v roce. Sezóna zde trvá od dubna do listopadu a teploty se pohybují kolem 25 – 30 °C.

Máte-li rádi golf, není se nad čím rozmýšlet. V Costadel Sol si zahrajete pohádkově!
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!