Užívání MMS a CDS: zázrak nebo vyhánění čerta ďáblem?

Publikováno: 05.05.2015 09:51 | Václav F. Mensa

Bohužel už nežijeme v době, kdy lidstvo využívalo jen to, co nabídla příroda na první natáhnutí ruky. Zabetonovali jsme zelené plochy, překonali výšku stromů ocelovými budovami a předhonili rychlost řek nabušenými auty. Ze sběračů a lovců jsme se stali nákupčími a z komunit se stal boj jednotlivců. Jedno však přetrvalo a to je touha po vědění a poznávání. A zkoušení. V průběhu dějin jsme objevili kolo, gravitaci, přenos radiových vln a také chemii. Naučili jsme se ji ovládat a využívat k našemu prospěchu. V některých případech vhodně. Jídlo, kosmetika, čistící prostředky, nátěry a barvy. To vše je dnes převážně chemické. Pár parabenů v opalováku nebo silikon v šamponu vám asi zas tolik zla neudělá. Je ale otázkou, jestli je relativně nový hit, MMS a CDS2, zázrak nebo naprosté šílenství.

VMAN21-Athlete-Preview-DESIGNSCENE-net-03

Zdroj: Tumblr

V podstatě a velmi jednoduše se jedná o roztok chloroxidu (CIO2). Před téměř dvěma dekádami oznámil Jim Humble, že v Africe úspěšně léčí malárii právě touto metodou, a vydal knihu, která se stala bestsellerem. Následně provedl řadu testů a zjistil, že v mezičasech už dokázal vyléčit rakovinu i AIDS. Na místo se sjeli zástupci Červeného kříže a Světové zdravotnické organizace a dle očekávání odmítli uznat výsledky. To ale naprosto nezabránilo dnešním následovníkům, aby dál používali prostředek, který nejenže není vyzkoušený, ale také tak nějak odporuje zdravému rozumu.

MMS (Master Mineral Solution) je souhrnný název pro roztoky s rozličnými chemikáliemi. Chlornan vápenatý, kyselina citronová... samozvaní odborníci a domácí kutilové jsou schopni toho vyzkoušet mnoho. Na internetových vláknech se dočtete o úspěšném léčení boreliózy, rakoviny, úlev při těhotenství, bolesti hlavy, kožní problémy. Doslova stačí napsat na zeď facebookové skupiny a počkat až vám někdo (ne)odborně poradí, jak silně koncentrované CDS užívat na věci jako zánět spojivek, novorozeneckou žloutenku, roztroušenou sklerózu, astma nebo průjem. Lidé CDS dávají i zvířatům.

Čistě teoreticky (!) se jedná o detoxikant. Ano, umí úspěšně hubit patogeny, plísně a další. (Proto čistíme savem rohy na chalupě po celé zimě nebo veřejné bazény, kde je ohromné množství lidí.) Přesto neexistuje záruka, že neničí i prospěšné bakterie. Tudíž ano, je možné (ale nikdo to neprokázal), že se za týden vyléčíte z rakoviny, ale v mezičase si naprosto zničíte tělo, imunitní systém a zabije vás něco jiného další týden.

Podle kniha Jima Humbla zastavíte i otravu jídlem během patnácti minut. Každému, kdo alespoň trochu logicky uvažuje musí být jasné, že je to hloupost. V České republice už tak "dokonalá" metoda našla úspěch a byla vylepšena. Na "autorizovaných" a "ověřených" stránkách se doporučuje ve správném poměru ředit klidně savo nebo dokonce desinfekci do bazénů. A zde se opět dostáváme do bodu, kdy by naše republika měla podpálit školství. Existuje totiž rozdíl mezi chlornanem a chloritanem.

mms

Zdroj: biosil.co.za

Nicméně, to, že jsou Češi géniové a všeumělové jsme si zvykli. Kolem této techniky panuje silná kontroverze. Pan Humble nemá lékařské vzdělání. Veškeré teorie odporují lékařským poznatkům. Ale jistě, proč důvěřovat stovkám let výzkumu, když si někdo kvůli MMS založil církev.

Podíváte-li se na letecké fotky nekontaktovaných kmenů v Jižní Americe, uvidíte vždy to podobné. Vitální, zdravím zářící skupinu v záplavě zeleně. Žijí dlouho, neznají nemoci, jaké známe my. Nepoužívají chemii, nepotřebují fitka a detoxikační kůry. Ona je práce na poli, aby si člověk vypěstoval to bio ovoce, dost náročná. My naproti tomu jsme skupina šedých, věčně unavených zombie, kteří hledají léky na námi způsobené nemoci.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!