V The Room by Basmatee už pučí jaro

Publikováno: 25.03.2013 15:47 | Jiří Hofbauer

S příchodem jara by měl z města zmizet nejen sníh a led, ale také těžké kabáty, silné, pletené svetry a horolezecké boty. I když příroda je v tohle ohledu letos jaksi pozadu jarního oblečení už jsou plné obchody. Při hledání dokonalém svrchníku na nadcházející jarní sezónu stojí za to zabrousit do The Room by Basmatee, kde najdete širokou nabídku bund, kabátů, blejzrů, košil a vůbec všeho v čem radostně uvítat jaro.

Kabáty vybírejte ze značek Obey, Ontour, Olow, Nunc nebo Suit. Možná ten barevný kabát to jaro konečně přivábí.

12
34

I košile jsou nedočkavé jara. Najdete na nich všechny možné vzory. Pokud už něco klasičtější tak denim, jinak květinové motivy, retro styl, pruhy a pak i polokošile. Nabídku teď nově posílily značky Ucon, Libertine Libertine, Suit, Obey, Olow, Racals nebo Tom&Hawk.

56
78

Trika jsou jak minimalistická tak opatřena výraznou grafikou. Nikdy ale nepostrádají vtip a nápad.

910
1112

Na svetrech a mikinách německé značky Tom&Hawk nebo dánské Suit je patrný světový look.

1314
1516

Džíny jsou považovány za evergreen ale chinos je dohánějí a doufáme, že někdy džíny překonají. Například ty od značky Rascals nabízejí nejen neotřelé barevné tóny, ale i manžetové nohavice, které jsou příjemný oživením.

1718
1920

Boty přejí odvážným i těm co barvy teprve zkouší. Ať už celožluté boty nebo jen se žlutou podrážkou vždy je to trefa do té správné barvy.

2122
2324

Co nás uchvátilo jsou batohy z dánské firmy Cote&Ciel.

2526Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!