V ulicích řádí nová Puma...

Publikováno: 14.02.2017 09:30 | Štěpán Molitor

PUMA představila v rámci své kampaně „Run the Streets“ novou lifestyle botu IGNITE Limitless, která v sobě spojuje prvky technicky náročného běhu a futuristický styl. Hlavní tváří kampaně je zpěvák The Weeknd.

The_Weeknd_Puma_IGNITE_Limitless

Zdroj: Archiv značky

Kampaň „Run the Streets“ je poselstvím pro ty, jež následují své instinkty a žijí život na plné obrátky. Nové boty IGNITE Limitless jsou navrženy na míru všem příznivcům městského prostředí. Díky bočnímu zpevnění, voděodolnému materiálu a výraznému brandingu mění tyto boty zažitá pravidla. I proto si je do svého videoklipu vybral kanadský zpěvák The Weeknd.

PUMA_IGNITE_Limitless_(3)

Zdroj: Archiv značky

IGNITE Limitless poskytují vysoký stupeň pohodlí díky stylovým a ochranným prvkům. Celkový design boty je ovlivněn městskou atmosférou. Pěna IGNITE v podrážce poskytuje vynikající odpružení, které tlumí dopady a zároveň poskytuje optimální odezvu každého kroku, a tím zvyšuje návratnost energie. Ochranná konstrukce a popruh v přední části nabízí nezbytnou podporu, zatímco dynamický střih z elastického neoprenu umožňuje pohodlný pohyb a svrchní materiál prodyšnost. Reflexní detaily zlepšují viditelnost ve zhoršených světelných podmínkách měst, která nikdy nespí.

PUMA_IGNITE_Limitless

Zdroj: Archiv značky

IGNITE Limitless jsou k dostání ve třech barevných provedeních od 2. 2. 2017 v prodejně PUMA Concept Store v OC Palladium v Praze, v prodejnách A3 Sport, Footshop, Sneakers Molo, Urban Store a na www.puma.com.

PUMA_IGNITE_Limitless_(2)

Zdroj: Archiv značky

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Módní komentáře M. Ž. - Re-branding luxusu jako chytrý tah Módní komentáře M. Ž. - Re-branding luxusu jako chytrý tah Jedno z nejdiskutovanějších a nejomílanějších témat poslední doby je re-branding značek. Jedná se o marketingovou strategii, v níž... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!