Valentino otevře první butik s pánskou módou

Publikováno: 21.01.2013 18:34 | Jiří Hofbauer

Italský módní dům oznámil rozšíření svých prodejních míst. Tento rok plánuje otevřít několik nových butiků s výhradně pánskou módou. I když pro italský původ zakladatele a filosofii značky přicházela v úvahu Florencie nakonec vedení od tohoto úmyslu upustilo. Vlajková loď se nakonec otevře v průběhu roku v Paříži. Následovat budou butiky v Londýně a Miláně.

val

Zdroj: Chinadaily

Sám návrhář Valentino Garavani tuto zprávu oznámil po uvedení nejnovější pánské kolekce podzim/zima 2013/2014 letos 16.ledna během týdne módy v Paříži.

Trh s pánskou módou ukazuje, že mužům nestačí jen štendr uprostřed dámského oddělení. Chtějí vlastní adresu kam si přijdou užít nákup košile, polobotek nebo tašky své oblíbené značky. Rozhodnutí vedení značky tak plní nejen poptávku svých zákazníků, ale především drží krok s konkurencí. Bottega Veneta nebo Christian Louboutin už loni v New Yorku otevřeli svoje první výhradně pánské obchody.

fs

Zdroj: Valentino

Kreativní ředitel značky Pierpaolo Piccioli potvrdil, že na náměstí Place Vendôme již brzy vznikne centrum pánské módy značky Valentino. Designu interiéru butiku se ujme architekt David Chipperfield.

des

Zdroj: Purple
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!