Valentýnskou Molten Hot Chocolate si zamilujete na první ochutnání!

Publikováno: 13.02.2017 09:00 | Štěpán Molitor

Valentýnskou Molten Hot Chocolate si zamilujete na první ochutnání!

Chcete svým blízkým připravit sladké překvapení? Vezměte je na místo, kde se ve vzduchu kromě valentýnsky romantické atmosféry vznáší i vůně nové lahodné čokolády! Nepromeškejte příležitost vyzkoušet Molten Hot Chocolate, která bude v limitované nabídce kaváren Starbucks od 10. února!

F7JHOenh-3500-2333

Zdroj: Starbucks Official

U příležitosti svátku sv. Valentýna připravil Starbucks pro své fanoušky opět lákavou novinku. Tentokrát je to Molten Hot Chocolate – jemné a bohaté čokoládové kousky jsou rozpuštěné v horkém mléce a ozdobené mocha-espresso šlehačkou a mocha-espresso polevou.

Molten Hot Chocolate je skvělou volbou pro romantickou schůzku. Sladká chuť čokolády vás totiž už na začátku setkání naladí na romantickou vlnu!

„Receptura Molten Hot Chocolate byla vytvořena speciálně pro valentýnský svátek,” říká  Starbucks Coffee Master Jaroslav Rajoš. „Zaujme v ní výraznější chuť moka a díky speciálnímu způsobu přípravy, který zahrnuje rozpouštění kousků čokolády, je konzistence nápoje nádherně krémová,“ doplňuje coffee master.   

Čokoláda je na Valentýna nutností, ale není to jediná dobrota, které je těžké odolat. Ve Starbucks jich čeká víc: například desert s tvarohovou náplní a bílými čokoládovými vločkami – Red Velvet Cake. Dohromady s Molten Hot Chocolate jsou skutečně skvělým párem!

Zkrátka nepřijdou ani držitelé Starbucks Card, pro které je připraven atraktivní nový design karty se srdíčkem.  Zároveň může být krásným dárkem přímo od srdce! V neposlední řadě má Starbucks lákavou nabídku pro všechny zamilované páry, které spolu navštíví kavárnu mezi 13. a 19. únorem po 17. hodině: na svou Starbucks Card získají dva nápoje za cenu jednoho! Rande v kavárně? To zní jako výborný nápad!

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Proměna Franze Kafky mezi vybranými v novém Czech Design Week POP-UP-Store Proměna Franze Kafky mezi vybranými v novém Czech Design Week POP-UP-Store Díla vybraných designérů si budou moci Pražané prohlédnout a zakoupit ve zbrusu novém pop up Czech Design Store na Národní třídě... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!