Vanguard: Výhled na Prahu i vlastní Porsche z obýváku

Publikováno: 29.09.2017 22:00 | Michal Novák

Nebudeme si nalhávat, že jsme si nenavykli na určitou úroveň života. Pohodlí města bez bláta, čisté boty, vše na dosah ruky, kultura a pulsující energie. Nicméně, problém s životem na bezpečných městských základech přináší často problém s nalezením dostatečného prostoru. 

key_vizual

Zdroj: Vanguard

Velký byt, ve kterém se můžete nejen nadechnout, ale i vyskočit, když se vám zachce, bude designový, moderní a sofistikovaný, není vůbec lehké najít. Zvlášť s nároky, které všichni máme. Existuje ale odpověď. Loft. 

Ač lofty začínají v poválečných letech v opuštěných a nevyužívaných továrnách jako bydlení pro chudé umělce, dnes jsou posunuté úplně jinam. Bydlet v loftu neznamená, že máte jen studenou vodu a hrubou, betonovou podlahu. Právě naopak. 

Projekt Vanguard Prague od společnosti PSN je přesně to, co Praha potřebovala. Bývalá továrna se přemění v architektonický a estetický klenot na světové úrovni. Čtrnáct pater a dohromady 140 jednotek, dvě střešní terasy, veškeré pohodlí pro obyvatele a výhled na celé okolí skrze nekonečné skleněné plochy oken. Ambiciózní projekt nabídne nový komfort a život pro všechny, kterým prostě nestačí něco obyčejného. 

Vanguard_detail_recepce

Zdroj: Vanguard

Tvorba interiérů byla svěřena designérům, kteří jsou synonymem moderního designu a neskonalé promyšlené kvality. Radka Valová ze studia OOOOX, Ivanka Kowalski, Ondřej Janků, Martin Ptáčník, Shota Tsikoliya za Collarch a Rosťa Černík a Ivana Dombková z I.D.Arch. Design budovy navrhoval Ing. Arch. Petr Drexler. 

Nemusíte se ale rovnou zabydlet ve vybaveném loftu, můžete zvolit variantu Shell&Core. Uvolněte svou fantazii a v čistém a prázdném prostoru začněte kapitolu nového života. Uvidíte, že se vám bude úplně jinak dýchat. 

Vanguard_golf

Zdroj: Vanguard

Obyvatelé budou mít k dispozici suterén budovy, který jen dovytváří efekt soukromého, osobního luxusu. Skleněný designový bazén, sauny a fitness centrum, místnost na party nebo i čistě praktická prádelna. Na opačné straně 14 pater zase najdete dvě střešní terasy, které jsou přístupné všem obyvatelům a jsou ideální na letní akce, romantické večeře nebo silvestrovské oslavy.

Relaxzone

Zdroj: Vanguard

Naprostým unikátem projektu Vanguard je autovýtah, který vede samotným středem budovy. Ten umožní u loftů, které s výtahem sousedí, zaparkovat vozidlo přímo ve svém patře. Takže na své Porsche nebo Bentley můžete koukat přímo z obývacího pokoje.

int_ID_Arch_02_8k

Zdroj: Vanguard

terasa_penthouse

Zdroj: Vanguard

int_penthouse_1NP

Zdroj: Vanguard

int_ID_Arch_01_8k

Zdroj: Vanguard

1153_01

Zdroj: Vanguard

1153_02

Zdroj: Vanguard
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!