Vánoční dárky - Jakým dárkem oslnit ženu

Publikováno: 01.12.2012 22:36 | Václav F. Mensa

Vánoce by měly být čas klidu a míru. Měly by být. Avšak, nehledě na poklidné znění koled a rozsvícených svíček se v našich hlavách a srdcích hromadí bezpočet stresu. A tím největším je kupříkladu nákup dárků.

Psychologové tvrdí, že je dobré kupovat dárky s předstihem několika měsíců, neboť nás to udržuje v poklidu. Jakmile nakoupíte dárky už v září, máte na dlouhou dobu klid. Každopádně, kdo na to má čas a myšlenky, že?

V následujícím článku je seznam jednoduchých avšak velmi oslnivých dárků pro Vaši milovanou ženu. Jsou snadno a rychle k dostání a nikdy jimi nic nezkazíte.

Chanel No.5

Někteří mohou podotknout že už je to klišé, ale opak je pravdou. No.5 je nestárnoucí klasika která potěší jakoukoliv ženu. Míněno ženu, ne dívku. K těm se příliš nehodí. 

Lze jej pořídit snad v každé parfumerii v republice.

A parfumerie jsou v dnešní době (díky Bohu) početnější než obchody se zeleninou. Sephoru, Fann nebo Marionnaud naleznete na každém rohu a zaručeně oslníte. Pokud je Vaše drahá polovička milovnicí parfému No.5, lze v této vůni sehnat i obyčejné tuhé mýdlo. 

Tipy na dárky

Zdroj: beautyjournaal.nl

Pleťová kosmetika

S tou už to tak snadné není. Pokud neznáte Vaši ženu dokonale a nevíte, jaký přesně typ pleti má, vyvarujte se kupování kosmetiky určených na specifickou pokožku a zaměřte se na univerzální. 

Pleťový krém Dior Capture je určen pro většinu typů pleti. Je to koncentrovaný luxus v malém kelímku a jak kdysi prohlásil jeden klasik, žena se nikdy dostatečně nenabaží všech těch provoněných lahviček, kelímků a krabiček.

Tipy na dárky

Zdroj: beautyinsider.ru

Pokud si Vaše žena na kosmetiku nepotrpí, můžete zvolit třeba knihu. 

V poslední době se mezi ženským pokolením stala veleúspěšným bestsellerem kniha "Padesát odstínů šedi". Před několika měsíci se dočkala českého překladu a údajně naprosto nezáleží na tom, zda-li žena čte lékařské časopisy nebo jen cestovní prospekty. Toto dílo si zamiluje. 

Fifty shades of grey

Zdroj: vanityfair.com

Luxusní dámské prádlo.

Celosvětová královna burlesque, Dita Von Teese tvrdí, že ať se žena věnuje jakémukoliv povolání, chce se cítit svůdná, sexy a tajemná. K tomu dopomáhá luxus v podobě punčoch a korzetů.

Sama Dita navrhla kolekci ve spolupráci se značkou Von Follies. Lze jej objednat online a jediné, co musíte znát je velikost. Pokud se chcete vyhnout až tak vysokému luxusu, zajděte do některého z četných obchodů, jako Agent Provocateur nebo prostší Intimissimi a asistentky Vám velmi rády pomohou.

Tipy na dárky

Zdroj: burlesquescene.com

Snad žádná žena nemůže odmítnout cestu do Paříže.

Pokud chcete opravdu zazářit, vezměte ji na víkend do některé z evropských metropolí. Taková vánoční Vídeň je sama o sobě klasikou. V nabídkách cestovních kanceláří je nespočet takových cest, stačí jen vybrat.

Vánoce

Zdroj: theonlinestylist.co.uk

A kdo ví? Během usrkávání svařeného vína na vánočních trzích ve Vídni nebo procházkou po nebesky osvětlené Champs - Elysées ji můžete požádat o ruku prstenem od Tiffanyho.

Společnost Tiffany & Co. se konečně rozhodla věnovat svou pozornost i naší malé zemi a v centru Prahy otevřela svůj butik. A co se týče zásnubních prstenů, nikdo není lepší. 

A pokud se nechcete uchylovat k tak velkému kroku, jakýkoliv šperk také nemůže uškodit, protože jak se říká, žena nikdy muže nemiluje tak málo nebo nenávidí natolik, aby odmítla diamanty. 

Základní pravidlo nákupu vánočních dárků je takové, že je nezbytné  vybírat pro jiné. Zkuste se převtělit do jejich vkusu a podle toho vybírejte. 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!