Vánoční novinky ve Starbucks

Publikováno: 09.12.2016 12:30 | Štěpán Molitor

Vánoce se blíží a s nimi i novinky baristů ze Starbucks. Na co se můžeme těšit, kromě tradičních červených kelímků?

redcupt-20151102051210114

Zdroj: Starbucks Official

Červený kelímek Starbucks

Pro všechny milovníky kávy Starbucks je neomylným příznakem nadcházejícího období Vánoc okamžik, kdy se v kavárnách objeví charakteristické červené kelímky. Letos půjde o zvláštní událost ještě z dalšího důvodu. Nové červené kelímky jsou ozdobeny vzory, které vytvořili samotní zákazníci po celém světě. Z více než 1 600 návrhů, které lidé do soutěže poslali, vybral Starbucks deset vzorů.

Toffee Nut Latte (+ Frappuccino)

V zápalu předvánočních příprav je Toffee Nut Latte malým a plně zaslouženým každodenním potěšením. Lehce máslová chuť sladkého karamelu v kombinaci s praženými ořechy, espressem a napěněným mlékem – to vše završené šlehačkou a karamelovo-oříškovou posypkou.  

Gingerbread Latte (+ Frappuccino)

Pokud nechcete čekat na Vánoce a s nimi spojené speciální příchutě, je tu pro vás Gingerbread Latte. Perníkový sirup spolu s jemným espressem a napěněným mlékem připomene vůni tradičního vánočního cukroví. To vše se šlehačkou a oplatkovou posypkou. Oslava může začít!

Fudge Hot Chocolate (+ Frappuccino) 

Hot Fudge Chocolate je pro opravdové milovníky horké čokolády! Krémová mléčná čokoláda s karamelovou příchutí ozdobená karamelovou šlehačkou a zlatými čokoládovými spirálkami jistě splní jejich očekávání.

White Christmas Hot Chocolate

I když to vypadá, že nás čeká další zima bez sněhu, můžete si užít bílé Vánoce. White  Christmas Hot Chocolate je novinkou v letošní nabídce Starbucks. Krémová bílá horká čokoláda je kombinací chutí vánočního koření, šlehačky a třpytivého vánočního toppingu: nejen že vás zahřeje, ale zaručeně vám také osladí den. 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!