Vánoční soutěž o zimní péči o pokožku od Dove

Publikováno: 16.12.2015 23:53 | Redakce

Pokožka se v zimě vysušuje víc než v létě, proto je obzvlášť důležité poskytnout jí v tomto období dobrou péči. Značka Dove vyvinula pro svou řadu pánské kosmetiky Dove Men+Care speciální technologii Micromoisture, díky které je dosaženo optimální hydratace pokožky. Péče o tělo neznamená jen udržovat v kondici svou postavu a svalstvo, ale také pečovat o svou pokožku.

Užijte si letošní Vánoce s balíčky pánské kosmetiky Dove Men+Care. Odpovězte na soutěžní otázku a do Štědrého dne se budete moci těšit z unikátních pečujících produktů Dove Men+Care.

Vyhrát můžete 3 darkové balíčky Dove Men+Care (obsahují sprchový gel Dove Men+Care Hydration Balance, sprchový gel Dove Men+Care Sensitive Shield, antiperspirant ve spreji Dove Men+Care Invisible Dry, tuhý antiperspirant Clean Comfort).

9118234 Dove FM Clean Comfo rt toaltení taška X15

Zdroj: Dove

Soutěž byla ukončena. Všem účastníkům děkujeme.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Na golf stylově s novou kolekcí od Hugo Boss Německá společnost Hugo Boss byla založena v roce 1924, avšak až roku 2003 spatřila světlo světa sportovní kolekce funkčního a trendy... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!