Nová kolekce Vans plná trendových pecek

Publikováno: 10.03.2015 10:08 | Jiří Hofbauer

Kultovní kalifornská značka Vans přináší do nové sezony kolekce, kterými opět rozšíří a doplní řady svých klasických produktů o materiály, vzory a kolaborace zajímavé nejen pro “sneakerfreaks". Aktuální jaro bude barevné a hravé vzory i novým nevšedním zpracováním klasických prvků, kterými nás Vans ještě pořád dokáže překvapuje a baví.

vn-0il5fie

Zdroj: Vans

vn-0xa7fft

Zdroj: Vans

vn-0xh9fcq

Zdroj: Vans

vn-0xi7fgd

Zdroj: Vans

vn-0zdffia

Zdroj: Vans

vn-0zmrfdq

Zdroj: Vans

vn-0zmrfen

Zdroj: Vans

vn-0zmrfjh

Zdroj: Vans

Kolekci Van Doren Vans uvází každou sezonu jako poctu své mateřské firmě Van Doren Rubber Company, která stála při samotném zrodu značky. V kolekcích Van Doren designéři Vansu recyklují vintage designy a jinak tomu není ani u aktuální S15 - ta je exkurzem do 80. let a kultury, která překypovala sytě barevnými motivy a na čtyřech modelech reprezentuje, co bylo autentické právě pro tuto dobu.

Vans-Classics-Van-Doren-Collection-for-Spring-2015-1024x682

Zdroj: VansOblíbená spolupráce Vansu s londýnským Liberty Art Fabrics pokračuje i toto jaro, kdy přínáší čtyři různé designové vzory na modelech Slip-On, Authentic a Era. Barevnost a designová hravost modelů vlastní všem kolaboracím s Liberty je tuto sezonu podtrhnutá inspirací ilustracemi z dětských knížek či květinovými vzory v rozličných variacích, které jsou v podání Liberty vždy ikonické.

libertypair

Zdroj: VansNové, čerstvě vytažené z krabice, bez jediné skvrny - milovníci bot ocení, když nový přírůstek do botníku vidí v takové podobě. Mnozí ale mají radši, když je na jejich botách vidět našlapané kilometry na podrážce, látku spranou po nespočetních čištění, když jsou jejich denníčkem. Vans se letos inspiroval právě vintage atmosférou těchto bot a udělal kompromis mezi novou botou a autentickým, opotřebovaným lookem. Výsledkem je kolekce Overwashed Collection.

overwashed_01

Zdroj: Vans

Vans není jen značkou bot. Reprezentuje životní styl kultur specifckých i stylem oblékání, které značka řadu let následuje a žije s nimi. I tuto sezonu tak vytvořil Vans kolekci serfařského a skate oblečení, mezi kterými vyniká třeba inspirace army, jemné potisky a vintage potlače triček.

Samozřejmostí je také řada doplňků od čepic a batohů až po ponožky, které dotvářejí dokonale nedokonalý a uvolněný styl, který je pro Vans charakteristický.

vn-0j6kfvy

Zdroj: Vans

vn-00kofug

Zdroj: Vans

vn-00nwfym

Zdroj: Vans

vn-00oi0ny

Zdroj: Vans

vn-00popin

Zdroj: Vans

vn-00qkedt

Zdroj: Vans

vn-0s5xfy9

Zdroj: Vans

vn-0v3xfw3

Zdroj: Vans

vn-0xk3dzj-back

Zdroj: Vans

vn-0xk3dzm

Zdroj: Vans

vn-0yu5fy7

Zdroj: Vans

vn-0yx0fv4

Zdroj: Vans
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!