Vášnivé Ferrari 458 Italia: víc než velké množství lásky

Publikováno: 08.02.2013 23:52 | Jiří Hofbauer

I když v dnešní době už neplatí to, že Lamborghini musí být žluté a Mercedes černý, jedno srdcové pravidlo zůstává – pro Ferrari je a bude typická červená barva. Tedy přesněji barva s názvem Rosso Corsa (racing red neboli závodní červená) stále bude u movitých majitelů i věčných snílků nejžádanější barvou.

Limitovaná valentýnská edice 458 Italia, která je k vidění v showroomu Ferrari v Wynn hotelu v Macau, je ale úplně jiná než verze v ikonickém červeném laku. Když se do ní zadíváte je v tom cosi z oslnivého kouzla Vánoc říznutého vášnivým pobláznění dne svatého Valentýna.

Pokud je vaší milenkou kuvajtská princezna máte velkou šanci, že příští čtvrtek se v téhle krásce, která ve standardní verzi začíná na $ 240,000 (přepočet 4,5000,000 CZK), zařádíte.

1

Zdroj: China Auto News

2

Zdroj: China Auto News

3

Zdroj: China Auto News

4

Zdroj: China Auto News

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!