Večer u Tiffanyho

Publikováno: 22.04.2013 16:25 | Jiří Hofbauer

Světoznámé klenotnictví Tiffany & Co. v New Yorku uspořádala velkolepý galavečer k uvedení své nejluxusnější kolekce Blue Book 2013. Tiffany Blue Book Ball se uskutečnil přímo v Rockefeller Center, kde Tiffany postavilo největší "Blue Box" v historii, ve kterém se odehrál neopakovatelný večer ve stylu amerického glamour jazzové éry plný šampaňského a záře těch nejúchvatnějších Tiffanyho diamantů a drahokamů.

Jazzová éra byla dobou neuvěřitelné energie a kreativity,” řekl Michael J. Kowalski, předseda představenstva a CEO společnosti Tiffany & Co.

Na kluzišti před Rockefeller Center vyrostla Tiffanyho ikonická "modrá krabička", která v sobě ukrývala nádherný prostor ve stylu Art Deco. Tenhle předěl plnil úlohu časové smyčky a měl hosty přenést do éry nejluxusnějších večírků newyorské smetánky. Atmosféru podtrhovaly skvosty z letošní kolekce Blue Book, která je oslavou nespoutané, dekadentní jazzové éry plné optimismu a inspirace. Součástí kolekce jsou i exkluzivní šperky vyrobené pro film Velký Gatsby, který je, stejně jako Tiffany, jedním ze symbolů této neopakovatelné doby bohatství a euforie.

Tuto jedinečnou událost si nenechali ujít celebrity a osobnosti z oblasti módy a stylu, na kterých zářily skvosty z kolekce Blue Book 2013. Mezi hosty nechyběl tak nechybělo ani zastoupení očekávaného filmu Velký Gatsby jako režisér Baz Luhrmann, herečka Carey Mulligan nebo kostýmní výtvarnice Catherine Martin.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
16
13
14
15
7e5d6a93ab2c2ed31352469e4164184b

Fotografie: GettyImages for Tiffany & Co.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!