Velká soutěž měsíce: Táta, moje hvězda

Publikováno: 03.06.2015 08:53 | Redakce

Letos jsme se rozhodli oslavit třetí neděli v červnu, tedy Den otců, něčím speciálním. Proto vyhlašujeme soutěž Táta, moje hvězda. Zapojit se může každý syn a každý táta. Stačí když nám pošlete společnou fotku. Je jedno bude dvacet let stará nebo z posledního sekání trávy na chalupě teď o víkendu. Hlavní je, aby snímek měl nápad, vtip, pointu a byla doplněna zdůvodněním, proč zrovna váš táta je ten nejlepší. Jestli to pojmete spíše vážně nebo vtipně, necháme na vás. Nejorginálnější fotografii a text odměníme. Co můžete vyhrát? Balíček pro tátu a syna.

2 poukazy na tradiční holení „hot towel“ a klasické stříhání v holičství Gentlemen Brothers

Gentlemen Brothers je nově otevřený tradiční barber shop v Praze na Vinohradech. Můžete zde očekávat spojení kvalitních služeb v oblasti holení i stříhání s naprosto chlapským a stylovým prostředím, ve kterém se můžete na chvíli zastavit a odpočinout si od problémů všedního dne. V průběhu holení či stříhání vychutnat šálek výborné italské kávy či Váš oblíbený alkoholický nápoj.

Cenu do soutěže poskytlo holičství Gentlemen Brothers.

detotcu_poukaz1

Zdroj: Archiv značky

detotcu_poukaz 2

Zdroj: Archiv značky

Láhev Monkey 47 Gin

Fantastický gin Monkey 47 Gin, který je složený z bobulí a kořenů rostoucích ve Schwarzwaldském pohoří a koření pocházejícího z dálné Indie.

Cenu do soutěže poskytla společnost Premier Wines & Spirits.

detotcu_lahev

Zdroj: Archiv značky

Velký a kapesní hřeben Kent

Hřebeny a kartáče Kent se mohou pyšnit nálepkou „nejlepší hřebeny na světě“. Ruční výroba je zárukou kvality, přesnosti a naprosté dokonalosti, proto jsou hřebeny a kartáče té nejvyšší kvality bez sebemenšího kompromisu. Společnost založil před více než 200 lety William Kent za vlády krále Jiřího III. a jedná se o jednu z nejstarších britských společností vůbec.

Cenu do soutěže poskytl Gentleport, obchod pro pravé gentlemany.

detotcu_kent1

Zdroj: Archiv značky

detotcu_kent2

Zdroj: Archiv značky

Vlasový krém od Taylor of Old Bond Street

Legendární výrobce britské pánské luxusní kosmetiky Taylor of Old Bond Street byl založen v roce 1857 Jeremiahnem Taylorem. Tato značka si okamžitě získala srdce britských gentlemanů a to nejen díky botanickým výtažkům, které se používají pro léčbu vlasů a pokožky. Značka Taylor of Old Bond Street se může hrdě honosit titulem „rodinný podnik“, který i po tak dlouhé době vede další generace z rodu Taylorů.

Cenu do soutěže poskytl Gentleport, obchod pro pravé gentlemany.

detotcu_taylor

Zdroj: Archiv značky

Vosk na vlasy Wax Hair Preparation od Mr. Natty

Mr. Natty je vyhlášený, postaru vyučený a hlavně výstřední londýnský holič, který měl tu čest a holil členy britské královské rodiny, rockové hvězdy a modely. Péče o vousy, knír, vlasy, pokožku... To vše si vzal Mr. Natty společně s kreativním ředitelem Mattem Brookem na starost a vytvořili moderní a prémiovou značku. Mr. Nattyho si okamžitě oblíbili nejen dandyové z Londýna, členové královské rodiny, ale také i gentlemani z celého světa.

Cenu do soutěže poskytl Gentleport, obchod pro pravé gentlemany.

detotcu_natty

Zdroj: Archiv značky

Pravidla soutěže:

Fotografie s textem můžete posílat až do 19. června na email soutez@menstyle.cz do předmětu připište Táta, moje hvězda. Z došlých e-mailů a fotek vybereme v redakci tu nejlepší fotografii a tím i výherce, které kontaktujeme v neděli 21. června 2015.

Soutěž byla ukončena k 19. června 2015.

Odesláním fotografie souhlasíte s případným jejím užitím a užitím textu na stránkách a facebookovém profilu Menstyle.cz.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!