Vertu Ti Ferrari: za zvuků F12 Berlinetta

01.10.2013 20:10 | Jiří Hofbauer

Mnoho mužů si zakládá na tom, že sladí barvu telefonu s barvou svého vozu. Výrobce luxusních mobilních telefonů Vertu vyšperkoval model Ti v duchu sporťáku Ferrari F12 Berlinetta. Doporučujeme jej držet oběma rukama.

Tělo smartphonu (běží na operačním systému Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich) je vyrobeno z alutexu, který v sobě kombinuje hliník se skelným vláknem. Přídní část tvoří velká doteký displej se svýšenou odolností poškození. Útok srnky by měl přežít. Záda telefonu jsou potažena stejnou kůží jakou najdete v interiéru F12 Berlinetta. Odkaz na auto hledejte i v těch nejmenší detailech. Oblast kolem fotoaparátu kopíruje stejně lomená linka jakou najdeme na autě. Výstup pro reproduktor a šestihrannými šroubky pak připomíná lištu na jejíchž koncích jsou zadní světla.

Aby vám neunikla žádná novinka automobilky je v telefonu přeinstalovaná speciální aplikace, která vás bude zásobovat těmi nejnovějšími zprávami přímo od automobilky. Další specialitou jsou hodiny, která připomínají otáčkoměr Ferrari F12 Berlinetta. Pokud si potrpíte na výjimečná zvonění Vertu Ti vám nabídne rovnou čtyři zvuky motoru, které do pro lidské ucho sluchově snesitelné úrovně poladila značka Bang & Olufsen.

Cena mobilního telefonu Vertu Ti Ferrari je stanovena $ 11,000, tedy nějakých 210 000 CZK. Pokud si chcete splnit svůj sen o červeném autě s hřebcem na masce je tohle pořád ta schůdnější varianta. Ferrari F12 Berlinetta v našich končinách pořídíte kolem 9 milionů korun.

Screen-Shot-2013-07-26-at-1.52.55-PM

Zdroj: Vertu

Vertu_TI_1

Zdroj: Vertu

Vertu_TI_2

Zdroj: Vertu

Vertu_TI_3

Zdroj: Vertu

Vertu_TI_4

Zdroj: Vertu

Vertu_TI_5

Zdroj: Vertu

Vertu_TI_6

Zdroj: Vertu

Vertu_TI_7

Zdroj: Vertu

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!