Victoria's Secret Fashion Show 2014

Publikováno: 17.12.2014 20:28 | Jiří Hofbauer

Centrum Londýna včera ohlásilo kolaps. Ne že by se opakoval velký požár z roku 1666. Nutno přiznat, že tu žhavo bylo. V srdci Londýna se konala jedna z nejočekávanější módních a společenských událostí konce roku!

Doutzen Kroes, Candice Swanepoel, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Joan Smalls, Cindy Bruna, Behati Prinsloo, Jourdan Dunn, Lily Aldridge... Celkem 50 světových modelek předvedlo nejnovější kolekci luxusního spodního prádla značky Victoria’s Secret.

Během velkolepé show předvedly modelky Adriana Lima a Alessandra Ambrosio dvojici podprsenek z 18ti karátového zlata osázené rubíny, diamanty a safíry. Výroba extravagatního spodního prádla v dílnách Mouawad Jewellery zabrala více jak 1 380 hodin a cena..? 2 miliony dolarů za každou!

Přehlídka měla celkem šest částí nazvaných Gilded Angels, Exotic Traveler, Fairy Tale, Dream Girl, University of Pink a Angel Ball. O hudební doprovod se postarala Taylor Swift, která dokonale splynula se sexy modelkami, Ed Sheeran, Ariana Grande a Hozier.

Kompletní fotogalerii z celé show najdete ZDE.

Nyní se konečně můžete podívat na záznam opulentní show!
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!