Victoria's Secret představuje 10 nových Andílků

Publikováno: 05.08.2015 20:24 | Jiří Hofbauer

Značka luxusního Victoria's Secret už před časem oznámila, že udělila výsadní titul Andílka dalším 10 světovým topmodelkám – Stella Maxwell, Kate Grigorieva, Taylor Hill, Elsa Hosk, Martha Hunt, Jac Jagaciak, Lais Ribeiro, Sara Sampaio, Romee Strijd a Jasmine Tookes. Dívky se tak připojí ke stávajícím Andílkům Candice Swanepoel, Adriana Lima, Alessandra Ambrosia, Behati Prinsloo, Lily Aldridge a Lindsay Ellingson. Se značka se loni naopak rozloučila Doutzen Kroes a Karlie Kloss.

Že na andělský titul skutečně mají nárok, předvedou už na podzim během každoroční přehlídky. Proslýchá se, že po Londýnu se show vrátí zpátky do New Yorku. Podívejte se na první trojici exkluzivních rozhovorů s Elsou Hosk, Jac Jagaciak a Jasmine Tookes.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Moderní průvodce Michal Jančařík pokřtil novou publikaci Moderní průvodce Michal Jančařík pokřtil novou publikaci Týdenní pěší výlet ze západního cípu národního parku Šumava až k jihu absolvoval v létě loňského roku známý moderátor Michal... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!