Victoria's Secret předvede svou show v Londýně

Publikováno: 16.04.2014 20:12 | Jiří Hofbauer

Jedna z nejdráždivější módních show světa se ze Spojených států poprvé představí i Starému kontinentu. Vzdálenost mezi vámi a nejvíce sexy ženami světa, se tak zmenší na minimum. Victoria's Secret Fashion Show letos vůbec poprvé opustí Ameriku a přesune se do londýnského Earls Court Exhibition Centre.

Tuhle zprávu v londýnském butiku značky na Bond Street oznámily dvě z nejpovolanějších – Andílci Adriana Lima a Candice Swanepoel, které se spolu s dalšími modelkami 2.prosince projdou po třpytivé stagi.

VS_2

Zdroj: Victorias Secret

Každá přehlídka Victoria's Secret je show. Není to jen prezentace nové kolekce. Je to skutečně módní událost. Není to jen o prádle. Je to o celkové koncepci každé show. Je to o modelkách, které se staly ikonami. A co nemůže chybět jsou hudební čísla. Kanye West, Jay-Z, Justin Timberlake, Justin Bieber, the Spice Girls, Taylor Swift nebo Rihanna. Tihle všichni už modelkám zpívali do kroku.

Připomeňte si poslední show: Hříšně krásná andělská Victoria's Secret show

VS_1

Zdroj: Victorias Secret

VS_3

Zdroj: Victorias Secret

VS_4

Zdroj: Victorias Secret

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!