Vítězné Nike Golf TW’14

Publikováno: 28.05.2013 19:59 | Jiří Hofbauer

Je to dva týdny co Tiger Woods poosmé vyhrál Players Championship. Možná k tomu přispěl příznivý vítr, správné přenášení váhy a nebo novinka Nike Golf TW’14, na jejímž vývoji se golfista podílel. Duchovním otcem bot je však Tobie Hatfield, který stojí za běžeckými botami Nike Free.

Nike s Woodsem konzultoval každý detail. Cílem bylo vytvořit boty, které podpoří přirozený pohyb a maximální švih a tak celkově zlepší sportovní výkon. Do špičky boty jsou navíc umístěna vlákna technologie Flywire, která napomáhají udržet stabilitu během zhoupnutí a následného odpalu.

TW '14 budou k dostání ve Woodsových oblíbených barevných kombinacích – bílé, černé, červené a šedé, modré, zelené.

V neděli 12.května hrál Woods na Players Championship v černých botách s červenými akcenty. Další varianta šedá s modrými a zelenými akcenty bude hmotně představena 1.srpna.

První boty půjdou do prodeje 7.června za celkem ucházející cenu $ 180 (přepočet 3 700 CZK). Pokud si boty budete chtít přizpůsobit svým požadavkům dostanete se na částku $ 225. TW '14 vám patrně nezaručí, že budete hrát tak dobře jako Woods, ale handicap by vám o nějaké to číslo zlepšit mohly.

nike-tw14-5

Zdroj: Nike

nike-tw14-3

Zdroj: Nike

nike-tw14-1

Zdroj: Nike

nike-tw-14-white-outsole

Zdroj: Nike

0d04nike-woods-tw-14-players-championship

Zdroj: USA Today

Hodnocení článku:Komentáře

Karel Hynek Mácha, české poezie pán Karel Hynek Mácha, české poezie pán Je skvělé, když víte, že Máj je lyricko-epická báseň a poprvé vyšel v roce 1836. Je ohromné, když se s někým můžete podělit... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!