Vlasová kosmetika Taylor of Old Bond Street

Publikováno: 01.10.2014 23:41 | Jakub Pavlovský, Václav F. Mensa

Pravý gentleman by měl nejen dbát o perfektní oděv, vystupování, kultivovanost ale samozřejmě i o vzhled. A nic nedělá tolik jako upravený či neupravený účes. Vlasů si lidé všimnou jako první a tak si začínají vytvářet své dojmy.

Britská značka Taylor of Old Bond Street produkuje kosmetiku pro pravé muže a nedávno našla své zastoupení v obchodě Gentleport. Tým Menstyle měl možnost vyzkoušet tři produkty na vlasy a spíše než k typu vlasů sedí k typu člověka.

Herbal Hair Gel na vlasy začíná být v záplavě lepších produktů něčím, co necháváme pro náctileté a jejich "vylezl jsem z moře" look. Nadruhou stranu, pokud patříte k zapřisáhlým fanouškům vlasových gelů, ten od Taylor of Old Bond Street svou kvalitou dalece překonává všechny jiné. Je založený na bylinkách a jemně voní po přírodním heřmánku. Vlasy zpevní ale současně neslepí. Účes bude držet ale na dotek bude jisté, že jste použili přípravek.

herbal-hair-gel-box

Zdroj: Taylor of Old Bond Street

Vosk Hair Wax od této značky je opravdu mnohem sofistikovanější volba. Nenápadně voní po kokosu a mandlích a nejenže udrží kýžený tvar účesu ale zároveň dovolí veškerý pohyb a celkový vzhled je naprosto přirozený. Vlasy jsou na omak příjemné, hladké a zdravě lesklé.

hair-wax

Zdroj: Taylor of Old Bond Street

Co se týče krému Hair Styling Cream, je opravdu vhodnější k úpravě suchých vlasů. Krémy nejsou v naší zemi zase tak známé, ale tento rozhodně stojí za vyzkoušení. Vůně je klasická. Voní jako přípravky, které používal ještě můj dědeček – velice decentní a příjemné. Krém slouží k uhlazení neposlušných trčících vlasů a k celkovému elegantnímu vzhledu účesu.

hair-styling-cream

Zdroj: Taylor of Old Bond Street

Každý muž, který se o sebe stará by měl navštívit Gentleport stránky a objednat všechno, co je k dostání. Nejen, že veškerá balení a vychytávky jsou funkční a čistě účelné, ale především proto, že v dnešní uspěchané době je třeba užívat si chvíle, které jsou jen pro nás. A neexistuje lepší cesta osvěžení a relaxace než oholit se tradiční štětkou a žiletkou, použít vodu po holení a upravit si účes kosmetikou, která se prodává více než sto let. Protože, řekněme si to otevřeně. Jakmile kupují britští, vysoce postavení gentlemani něco už od roku 1857, musí to fungovat.

10275360_1509552489276181_6602767311850264564_o

Zdroj: Gentleport
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!