Vlk z Wall Street plný triků

Publikováno: 17.01.2014 18:30 | Jiří Hofbauer

Digitální triky již dávno nejsou záležitostí je sci-fi filmů. Film Vlk z Wall Street je plný triků, které však na prvín pohled nejsou očividné. Studio Brainstorm Digital v tříminutovém klipu ukazuje, kde všude jsou ve snímku skryté digitální úpravy. Někdy je to jen modré pozadí ve studiu. Jindy celé scéna.

Snímek Martina Scorseseho Vlk z Wall Street byl nominován na Ceny akademie Oscar téměř ve všech hlavních kategoriích – Leonardo DiCaprio za hlavní roli, Jonah Hill za vedlejší mužský herecký výkon, Martin Scorsese za nejlepší režii a film roku.

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!