Voda Beverly Hills 9OH2O

Publikováno: 20.06.2013 10:13 | Jiří Hofbauer

Beverly Hills 9OH20 je první voda na světě vyrobená skutečnými mistry svého oboru. Za obsahem láhve vybroušené do tvaru šestihranného diamantu stojí početný tým expertů v čele s Martinem Riesem, světově uznávaným someliérem vody.

banner

Zdroj: Beverly Hills

Pramenitá voda pochází z hor v severní Kalifornii. Díky speciální proprietární patentované formuli si i po stáčení do lahví udrží dostatek minerálů a nehrozí, že by se tak z ní stala mrtvá voda. Na chuť by měla být hedvábně hladká, na jazyku ostrá a výjimečně osvěžující. Doporučuje se k chuťově jemnějším jídlům a vínům. To jsme si nevymysleli v redakci! To jsou slova jejího stvořitele Reise.

Cílem bylo do láhví zachytit jedinečnost, vynikající chuť a skutečný luxus odkazu zakladatelů značky Beverly Hills. Aby aura dokonalosti byla dotažena do detailu zapomeňte na nějakou pet láhev. Vlastni i obyčejné sklo. Voda se se smí stáčet výhradně do křišťálových lahví.

Každá z deseti tisíc láhví limitovaná edice je s patřičnou péčí ručně trojitě zapečetěna aby si uchovala svěžest a výjimečnou chuť. Podle tvůrců si vodu nejlépe vychutnáte vychlazenou na 15°C.

O vodu je veliký zájem. Již teď je na cestě několik beden do nejluxusnějších hotelů v Austrálii, Číně, Dubaji, Kuvajtu nebo Jižní Korei.

Cena však není tak závratná jak by se dalo čekat. V e-shopu pořídíte jednu láhev již za $ 14.

water

Zdroj: Beverly Hills

box

Zdroj: Beverly Hills
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!