Voda živá

Publikováno: 15.03.2016 00:58 | Jiří Hofbauer

Voda, základní element, bez kterého by nebylo nic. Voda, jako nejčistější aspekt přírody. Voda, zdroj energie a síly. Voda, prvopočáteční příčina života. Vybrali jsme čtyři pánské vůně, které reprezentují vlastnosti vody – čistotu, svěžest, energii a sílu.

NC00407

Zdroj: GQ

Pánská vůně Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale byla vytvořena jako oslava pravé esence muže. Parfém Acqua Essenziale je inspirovaný mužskou přirozeností v kombinaci s vodou jako základním přírodním živlem. Vrchní tóny vůně Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale se otevírají jiskrnými akordy šťavnatých citrusů zabalených do svěžích lístků máty. Srdce odhaluje aromatické esence podmanivého geránia a opojné levandule. Dynamické mořské tóny jsou posléze doplněny svůdným rozmarýnem. Základ vůně je tvořený úchvatným labdanem, exotickým pačuli, drahocenným pižmem a jedinečným vetiverem.

Toaletní voda Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale, 1 099 Kč

1371136192-81717600

Zdroj: Archiv značky

Prada Luna Rossa zosobňuje charismatického a sebevědomého muže, který dokáže být rozhodný a zároveň citlivý.V samotném úvodu vůně Prada Luna Rossa vás překvapí osvěžující výbuch hořkého pomeranče, jehož neobyčejně vzrušující a energické aroma perfektně doplňuje smyslná levandule. Opojení smyslů dále pokračuje v srdci vůně, které v sobě ukrývá podmanivou šalvěj zlehka posypanou drobnými lísky svěží máty.

Toaletní voda Prada Luna Rossa, 1 599 Kč

s1513308-main-zoom

Zdroj: Archiv značky

Pokud hledáte skutečný symbol moderní mužnosti, potom je to právě tato vůně! Pánskou vůni Ermenegildo Zegna Uomo navrhnul zkušený parfémář Albertom Morillas. Parfém tak v sobě kombinuje dvě silné a zároveň odlišné složky, přičemž citrusový akord symbolizuje přírodu a unikátní květinový akord Violettyne Captive zastupuje vědu. Jedná se o esenci okvětních lístků fialek v té nejvyšší kvalitě, která se díky Violettyne Captive dostává až do vrchních tónů vůně. Kromě citrusových a květinových tónů naleznete ve vůni také hřejivé cedrové dřevo a smyslný vetiver.

Toaletní voda Ermenegildo Zegna Uomo, 899 Kč

Zegna-Uomo-EDT-22548274224

Zdroj: Archiv značky

Guess Night je elegantní a svěží vůně, s níž získáte novou životní energii a obdiv mnohých žen kolem vás. Projevte za pomoci pryskyřice, pelargónie nebo vanilky přirozenou mužnost a nespoutanost. Poodhalte skrytá tajemství pikantních nocí a získejte nazpět vrozenou sebedůvěru a vášeň. Guess Night se postará o vše a navíc bude výtečným afrodiziakem pro dámy ve vašem okolí.

Toaletní voda Guess Night, 499 Kč

s936518263714895338_p337_i1_w960

Zdroj: Archiv značky
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!