Voda živá

Publikováno: 15.03.2016 00:58 | Jiří Hofbauer

Voda, základní element, bez kterého by nebylo nic. Voda, jako nejčistější aspekt přírody. Voda, zdroj energie a síly. Voda, prvopočáteční příčina života. Vybrali jsme čtyři pánské vůně, které reprezentují vlastnosti vody – čistotu, svěžest, energii a sílu.

NC00407

Zdroj: GQ

Pánská vůně Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale byla vytvořena jako oslava pravé esence muže. Parfém Acqua Essenziale je inspirovaný mužskou přirozeností v kombinaci s vodou jako základním přírodním živlem. Vrchní tóny vůně Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale se otevírají jiskrnými akordy šťavnatých citrusů zabalených do svěžích lístků máty. Srdce odhaluje aromatické esence podmanivého geránia a opojné levandule. Dynamické mořské tóny jsou posléze doplněny svůdným rozmarýnem. Základ vůně je tvořený úchvatným labdanem, exotickým pačuli, drahocenným pižmem a jedinečným vetiverem.

Toaletní voda Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale, 1 099 Kč

1371136192-81717600

Zdroj: Archiv značky

Prada Luna Rossa zosobňuje charismatického a sebevědomého muže, který dokáže být rozhodný a zároveň citlivý.V samotném úvodu vůně Prada Luna Rossa vás překvapí osvěžující výbuch hořkého pomeranče, jehož neobyčejně vzrušující a energické aroma perfektně doplňuje smyslná levandule. Opojení smyslů dále pokračuje v srdci vůně, které v sobě ukrývá podmanivou šalvěj zlehka posypanou drobnými lísky svěží máty.

Toaletní voda Prada Luna Rossa, 1 599 Kč

s1513308-main-zoom

Zdroj: Archiv značky

Pokud hledáte skutečný symbol moderní mužnosti, potom je to právě tato vůně! Pánskou vůni Ermenegildo Zegna Uomo navrhnul zkušený parfémář Albertom Morillas. Parfém tak v sobě kombinuje dvě silné a zároveň odlišné složky, přičemž citrusový akord symbolizuje přírodu a unikátní květinový akord Violettyne Captive zastupuje vědu. Jedná se o esenci okvětních lístků fialek v té nejvyšší kvalitě, která se díky Violettyne Captive dostává až do vrchních tónů vůně. Kromě citrusových a květinových tónů naleznete ve vůni také hřejivé cedrové dřevo a smyslný vetiver.

Toaletní voda Ermenegildo Zegna Uomo, 899 Kč

Zegna-Uomo-EDT-22548274224

Zdroj: Archiv značky

Guess Night je elegantní a svěží vůně, s níž získáte novou životní energii a obdiv mnohých žen kolem vás. Projevte za pomoci pryskyřice, pelargónie nebo vanilky přirozenou mužnost a nespoutanost. Poodhalte skrytá tajemství pikantních nocí a získejte nazpět vrozenou sebedůvěru a vášeň. Guess Night se postará o vše a navíc bude výtečným afrodiziakem pro dámy ve vašem okolí.

Toaletní voda Guess Night, 499 Kč

s936518263714895338_p337_i1_w960

Zdroj: Archiv značky

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Stojí nový iPad Pro za to? Stojí nový iPad Pro za to? Větší. výkonnější a jako vždy naprosto dokonalý. To je nový iPad Pro, který byl představen značkou Apple v září minulého roku... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!