Všem swaggie světa zvoní hrana

Publikováno: 03.06.2013 20:11 | Jiří Hofbauer

Nic proti výhradnímu právu na styl, který ctíme, ale swaggie padlé kalhoty nejsou styl, ale diagnóza. Justine, zamysli se nad sebou.

Ve městě Wildwood v americké státě New Jersey to došlo tak daleko, že se městská rada rozhodla razantně zakročit nejen proti kalhotovým pasům padlým pod zadkem ale také proti odhalenému hrudníku. Ať už je jakýkoliv. O tom se ostatně ostatně rozhodne v městských volbách 12.června. A zdá se, že díky silné podpoře občanů návrh projde.

Navrhovaná vyhláška doslova říká, že kalhoty nesmí klesnout více jak 3 cm pod pas. A svršek musí od 20.hodiny až do 5.hodiny ráno zakrývat celou hruď.

Ostatně není to poprvé kdy se kauza spadlých kalhot objevila u soudu. Na výšku pasu si dávají pozor už i ve městě Terrebone Parish ve státě Louisiana.

Podle neoficiální informací se Mike The Situation Sorrentino z Jersey Shore údajně psychicky zhroutil.

FFN_FLYNETUK_Bieber_Justin_022813_51026630
Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!