Vůně vítězů: Prada Luna Rossa

Publikováno: 28.08.2013 15:26 | Jiří Hofbauer

I když k pánským kolekcím Prada máme drobné výhrady parfémy tohoto italského módního domu rozhodě nepodceňujeme. Parfém Luna Rossa (v překladu Rudý měsíc) nese název podle týmu, který se každoročně účastní prestižního jachtingového závodu American Cup.

Parfém v sobě koncentruje potěšení z touhy po adrenalinu a dobrodružství, sportovního nadšení a je něco jako must-have na cestách za vítězstvím.

Luna Rossa evokuje lehkou mýdlovou vůni s tóny hořkého pomeranče a levandule, které se mísí se šalvějí, mátou, jantarem a pižmem.

Vzhled zrcadlového flakónu je inspirován závodními plachetnicemi jejichž podobu vytvořil designér Yves Béhar. Samotnou vůni vítězů namíchala Daniela (Roche) Andrier ze švýcarských laboratoří Givaudan.

Prada_luna_rossa_1

Zdroj: Prada

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!