Výběr vánočních dárků od redaktorů Menstyle

Publikováno: 12.12.2016 18:00 | Štěpán Molitor

Hurá, Vánoce jsou za chvíli tady. Pomineme-li, že prosinec je asi pracovně nejhektičtější měsíc (po září) a marketingové agentury jedou na plné obrátky – proto před každým videem na YouTube je nepřeskočitelná reklama, Vánoce mají své kouzlo. Snažte se všechny schůzky vyřídit tento týden a příští už jen dokončovat resty. Tradičně jsem pro vás sestavili seznam možných dárků. Tentokrát jak pro muže, tak pro ženy. Inspirujte se dárky pro tátu nebo kamaráda, pro maminku nebo ženu vašeho srdce.

Dárky pro ženy

Nemějte strach, že bychom při výběru dárků pro ženy stříleli od boku – vše jsme konzultovali s našimi dobrými (nebo ještě lepšími) kamarádkami...

Kdo si kreslí, nezlobí

Ian R. Webber je módní novinář. Ve spolupráci s časopisem Vogue vytvořil nádhernou knihu omalovánek, kde jednotlivé ikonické modely, které se na stránkách Vogue od 50. Let objevily, můžete vybarvit podle vlastní fantazie. Upřímně, vaše přítelkyně to asi dělat nebude, ale je to skvělý nápad a knížka je opravdu nádherná.

Vogue kniha omalovánek, 299 CZK

image_16993_19_v1

Zdroj: Archiv značky

Něco třpytivého v modré krabičce

Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy, měla jasno Marilyn Monroe. Tiffany představil ty nejzářivější vánoční dárky. Ikonické náramky z kolekce Tiffany T jsou klasikou, která je nesmrtelná. Každopádně, jakýmkoli dárkem z dílny Tiffany & Co. v typické modré krabičce ženu okouzílte.

Náramky Tiffany T, cena k doptání v butiku

Tiffany-T-Square-bra_4053

Zdroj: Archiv značky

Nebuď dřevo

Dřevěné motýlky pro ženy od beskydské firmy BeWooden jsou elegantní a hravé. Budou vítaným oživením halenky. A to nemusí vaše dívka patřit do umělecké skupiny kolem FAMU ani do ansámblu hipsterské kavárny.

Motýlek BeWooden, 1.090 CZK

rea

Zdroj: Archiv značky

Cestovatelka ze států

Levis je ikona na poli denimu. Koupit ženě džíny se sice nikdo z nás nikdy neodvážil, ale to nevadí. V nové kolekci najdete spoustu úžasných věcí, které ani nemusíte zkoušet. Třeba backpack pro vaše společné toulky po Thajsku. Nebo po Jeseníkách.

Batoh Levi’s, 1.499 CZK

81ex+tSlnsL._UL1500_

Zdroj: Archiv značky

Katy Perry na max

Sice je do nového iPhone připojíte už jen přes adaptér, ale přesto na ně nedáte dopustit. Sluchátka Urbanears hrají skvěle a vypadají úžasně stylově. Výběr zahrnuje spoustu barev, naše oblíbená jsou ale v barvě šedé.

Sluchátka Urbanears Plattan, 1.299 CZK

urbanears-plattan-dark-grey-original

Zdroj: Archiv značky

Digitální věk

V polsední době se do módy vrátily klasické digitálky. Jsou dostupné a vypadají pěkně. Hodinky Casio mají dlouhou historii a teď jsou zase trendem. Kromě produktů vysoké hodinařiny se tedy nebojte občas na zápěstí dát něco takto odlehčeného. 

Hodinky Casio A-186 A1, 949 CZK

ImgW.ashx

Zdroj: Archiv značky

Stylové cestování

Ikona mezi všemi cestovateli. Kufry Rimowa jsou asi to nejlepší, co můžete sehnat. Nejen že váš majetek spolehlivě ochrání před naštvaným letištním personálem, ale také vypadají krásně a symbolizují jistý společenský status. A přitom cena není až tak vražedná. Vybírat můžete mezi klasickým hliníkem a odlehčenými plastovými variantami.

Kufr Rimowa Salsa Multiwheel 58l, cena k doptání v butiku

Rimowa_Salsa_63MatteBlackSpinner_81063324_1_2_c

Zdroj: Archiv značky

Dárky pro muže

Je to jednoduché – co bychom pod stromečkem rádi našli my? Ženy, pokud toto čtete, inspirujte se.

Hedvábný luxus

7 fold kravaty jsou to nejlepší, co mezi kravatami můžete najít. Klasické kravaty mají vložku, díky které drží tvar. Naproti tomu kravaty, které jsou označovány jako 7 fold jsou vyrobeny z jednoho kusu hedvábí, který je sedmkrát přeložen. Díky tomu jsou mnohem plastičtější než klasické kravaty a lépe drží uzel.

Kravata Leo Macenauer, 5.300 CZK

kravata-44-male

Zdroj: Archiv značky

Další Kmeny

Po dvou veleúspěšných knihách o městských subkulturách, KMENY a KMENY 0, vyšel závěrečný díl, mapující období 90. Let. Kniha KMENY 90 do Vladimira 518 je skvělým dárkem pro každého, koho zajímají různé myšlenkové a životní proudy.

Kniha Kmeny 90, prodává BigBoss, 999 CZK

14718532_665965950241878_1109791558984531968_n

Zdroj: Archiv značky

Espresso, presto!

I když rozhodně nepatříme mezi coffee nazis, kvalitní kávu si vychutnáme rádi. Služba Coffee To Home vám umožní ochutnat kávu, ke které byste se normálně nedostali. Každý měsíc vám pošlou 3 degustační balíčky kávy z předních českých pražíren. Každý měsíc se kávy mění a zahrnuje spektrum od kávy z Brazílie, přes Keňu až do Indie. Předplatné určitě potěší každého, kdo propadl chuti kávy.

Předplatní Coffee To Home, 6 měsíců, 1.600 CZK

page-present-image

Zdroj: Archiv značky

Čaj, rum, bum

Gosling's family reserve pochází ze stejné směsi Bermudského rumu jako je u klasického gosling's dark seal rumu. V dubových sudech leží ale mnohem déle. Stárne, dokud nedostane takovou lahodnou chuť, jako má například stará whisky nebo koňak – spíše než pitím hrdinů romantických příběhů o pirátech je tento prémiový rum nápojem gentlemanů.

Rum Gosling’s, prodává Premier Wines &  Spirits, 1.999 CZK

PictureById

Zdroj: Archiv značky

Na zamilované dopisy

Pero je mocnější než meč a rozhodně elegantnější, než plastová propiska. Každý staromilec ocení jak inkoustové pero, tak kvalitní náplň. Společnost Louis Vuitton nabízí celou kolekci inkoustů do plnicích per. Buďte konzervativní a vsaďte na klasickou modř, nebo černou barvu. Tento drobný dárek potěší a nádherná lahvička se bude na psacím stole vyjímat.

Inkoust Louis Vuitton, 999 CZK

16950332878_e386d483fb_n

Zdroj: Archiv značky

Pro...ehm...sprchové rituály

Kromě péče o šatník a obuv bychom měli věnovat pozornost i vlasům. Prestižní značka label.m vytvořila kolekci vlasové kosmetiky label.men. Vlasové tonikum, pasta, vosk, pomáda a samozřejmě šampon a kondicionér. Touto volbou nemůžete udělat chybu.

Vlasová kosmetika label.men, šampon 370 CZK, kondicionér 420 CZK, tonikum 400 CZK, deconstructor 420 CZK, vosk 440 CZK, pomáda 420 CZK

0c5ba9eaf58c30e12eea6b2a59d63cb4

Zdroj: Archiv značky

 

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Společnost Nubia vstupuje na český trh Společnost Nubia vstupuje na český trh Společnost Nubia vstupuje oficiálně na český trh s modely Nubia Z11 / Z11 mini / Z11 Max, globální tváří značky je Cristiano... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!