Vydyzajnujte si své jaro na Piazzetě Národního divadla

Publikováno: 18.03.2016 12:22 | PR

O víkendu 19.-20.3 Dyzajn market Jaro představí přes 200 českých a zahraničních designérů a tvůrců. Největší výběrová open- air prodejní výstava autorské tvorby Dyzajn market přivítá jaro již tradičně na piazettě Národního divadla.“Jsem potěšena, že již šestým rokem můžeme být hlavním prostředníkem a spojovatelem mezi designéry, tvůrci  a návštěvníky. Díky našemu specifickému výběru tak na Dyzajn marketu Jaro mohou být vedle sebe jak designéři s nejvyšším vzděláním v oboru, tak i jakýkoliv tvůrce, jehož výrobky jsou kvalitní,estetické a originální. Návštěvníkům chceme opět připravit pohodový víkend plný dyzajnu, skvělého jídla,pití, kulturního programu, kreativních workshopů, inspirativních lidí a jejich příběhů.” říká Terezie Tunková, zakladatelka Dyzajn marketu.

cyril-tasky-vsup-students

Zdroj: Dyzajn Market

Návštěvníci se mohou opět těšit na šperky, oblečení, módní doplňky, hračky i na bytové doplňky a kousky pro muže. Mezi nováčky jarní Dyzajn market přivítá například mladého a talentovaného studenta UPRUM Cyrila Dunděru. Cyril představí svou papírovou tašku Paper bag, která je vytvořena z kartonu a naohýbána na trojúhelníkovou síť. Z jednoho kusu se dají lehce vytvořit různé variace tašek, batohů ale i například tubusna plakáty. Když se nebude taška za čas líbit, jednoduše se dají cvoky rozšroubovat a udělat z tašky batoh. Návštěvníci budou mít unikátní příležitost si svou tašku složit na nedělním workshopu přímo s Cyrilem Dunděrou. Jedním z dalších nováčků je i značka Cnoffs.Cnoffs jsou unikátní výměnné knoflíky, které jsou snadno vyměnitelné během několika vteřin a to bez jehly a nitě, kdekoliv a kdykoliv. Styl tak můžete měnit podle libosti a jak dodávají autoři: “nehledejte jehlu v kupce sena! “. Dalším nováčkem u nás je Tokyobike s městskými koly, protože kola  na venkovní akci ve veřejném prostoru neodmyslitelně patří.Tradičně se představí i stálice Dyzajn marketu kupříkladu: Black mountain, Akari, Magaela, Deers, ATOM RAT, studio Malíská či YAXI TAXI.

cyril-tasky2

Zdroj: Dyzajn Market

Návštěvníkům Dyzajn marketu Jaro se rozplesají chuťové pohárky u skvělého jídla a pití, o které se postarají naše stálice VinCaffé, Upekla, bloggerský stánek I love espresso nebo chutné burgry a hotdogy Frank´s. Těšíme se na novinky od značek a podniků: Janova pec, Herbert sirupy, Creme de la creme a  Martin´s bistro.

BOX2

Zdroj: Dyzajn Market

V rámci doprovodného kulturního programu se návštěvníci mohou těšit na  představení pro děti i dospělé divadelních spolků Kaká a Buchty a loutky.  V sobotu 19.března se návštěvníci mohou těšit i na speciální módní přehlídky, DJs nebo koncert Tanity Yankové a Michaela Lužného. V neděli 20.března  piazzetu rozehraje a roztančí kapela Olats Otesoc v čele s herečkou, blogerkou a vítězkou Stardance Maruškou Doležalovou.

soffa_no-logo

Zdroj: Dyzajn Market

FB_page

Zdroj: Dyzajn Market

Dyzajn market jaro se uskuteční na piazzetě Národního Divadla 19. - 20. března 2016 od 10:00 do 19:00.  Akce je zdarma, bezbariérová a dog-friendly.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!