Cena Marian Adair putovala do Prahy

Publikováno: 06.09.2016 10:52 | Michaela Lejsková

Cenu Marian Adair za celoživotní uměleckou činnost a filantropii převzala na 30. výroční konferenci WCI (Welcome Clubs International) malířka, fotografka a oděvní designérka Ing. Helena Kroftová Leisztner. Na slavnostním galavečeru, který se uskutečnil 20. 5. v Tančícím domě v Praze, byla také představena nová prezidentka WCI z Brazílie, paní María Arduino de Obliglio.

IMG_9272

Zdroj: Helena Kroftova Leisztner

Kongresu se účastnilo 94 žen z členských zemí WCI a řada významných osobností kulturního a obchodního světa, diplomaté a další osobnosti České republiky i ze zahraničí. V kongresovém sále a v Tančícím domě proběhla  tematická výstava a přednáška Heleny Kroftové Leisztner pod názvem "Colours of Woman".   Záštitu nad galavečerem převzal ministr kultury Mgr. Daniel Herman a  záštitu Hlavního města Prahy udělila prof. Ing Eva Kislingerová, CSc.

DSC_3283

Zdroj: Helena Kroftova Leisztner

  • Cena Marian Adair za celoživotní uměleckou činnost a filantropii.  
  • Ocenění bylo předáno 20. května 2016 v Praze na závěr 30. výročního kongresu WCI  (Welcome Clubs International),  pod záštitou ministra kultury ČR,  pana Daniela Hermana a Hlavního města Prahy
  • Kongresu se zúčastnilo 94 žen z členských zemí WCI.
  • Mezi hosty byla řada významných osobností z kultury, členové diplomatického sboru z ČR i ze zahraničí.Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!