Vzory v pánském šatníku aneb jak nevypadat jako velikonoční vejce

Publikováno: 13.04.2017 12:50 | Lenka Mařanová

Jarní nálada nás přímo vybízí, abychom po dlouhých zimních měsících dali v našem šatníku prostor barvám a vzorům. V současné době se na trhu objevují různorodé potisky a vzory - od klasických až po ty divoké - zvířecí. Avšak nikdo z nás nechce vypadat jako velikonoční vejce. Jak tedy zacházet se vzory?

Obra_zeksdfs

Zdroj: PR Czech

 Vzory přidají našemu oblečení na výrazu a rozměru, důležitá je struktura a střih oděvu. Mezi klasiku řadíme proužky, kostky a puntíky. Menší rovná jsou lepší. Nebo-li, vyvarujte se velkých puntíků a tlustých proužků. Proč nekvést, když kvete celá příroda? Květiny náš zjev zjemňují, neznamená to však, že nás zženšťují! Květinové košile již dávno ztratily karnevalový nádech. Vzory a barvy jsou mnohem jemnější. Jsou vhodné především na denní neformální nošení. Pokud chcete  jen nenápadný květinový detail, sáhněte po kravatě či kapesníčku. Co se kombinování vzorů týče, zachovávejte barevnou paletu, oděv by měl působit decentně.

Vyzvedněte jednu barvu jako ústřední a do té slaďte oblečení. Kombinovat můžete proužky s proužky, puntíky s jednobarevnými doplňky či většími/ menšími puntíky (zde záleží na odvaze a celkové ucelenosti). Drobná kostka snese i proužek, či paisley vzor. Obecně platí, že menší vzory se lépe kombinují a působí elegantněji než motivy velikostně výraznější. Nebojte se experimentovat. Pravidla jsou od toho, abychom je tu a tam lehce porušili. Avšak nejdříve by se nám tato pravidla měla zapsat pod kůži.

CASSIO MOTÝLEK BEWOODEN

Jemný vzor, ale přesto zářivý. Ať už vyrážíte vstříc tanci, gurmánskému zážitku nebo romantickým chvílím, zaručujeme, že oslníte.

dsd

Zdroj: PR Czech

 

SAKO OD LEO MACENAUERA

Každý muž vypadá v saku dobře,  o tom žádná. Avšak musí být vhodné a padnoucí.  S ušitým přímo pro na míru, nemůžete sáhnout vedle. Tahle investice do vašeho šatníku, se vám nespočetněkrát vrátí.

 

Obra_zsdfsdek1

Zdroj: PR Czech

AKTOVKA ZDVOJENÁ BY LEO MACENAUER

Ať se rozhodnete vyjet na cesty, či máte celodenní náročné jednání, dvojitá jednoduchá kožená elegantní aktovka nabízí velký úložný prostor pro všechny vaše dokumenty a další nutnosti. Moderní a praktický design odpovídá potřebám moderního muže.

 

ssf

Zdroj: PR Czech

ŠVÉDSKÁ GRAND FRANK KOŠILE CARDIFF

Co více by mohlo připomínat jaro, než rozkvetlé  květinové vzory? Jemný a decentní motiv, který přidá trochu vzoru do vašeho pracovního šatníku. Hodí se k obleku i na neformální schůzky. Univerzální a zároveň  jedinečná košile ze Švédska, kterou zakoupíte i v českém grandrank.cz

 

sfae

Zdroj: PR Czech

CHRONOGRAFICKÉ HODINKY MONTPELLIER WHITE BY GRAND FRANK

Mohlo by se zdát, že v době techniky hodinky ztratily svůj význam, avšak tento doplněk je jednoduše nadčasový. Má stále svoje kouzlo a šarm, a to přímo ze Švédska. Určené ke každodennímu nošení, stylové a přesné.

 

Obra_zek1

Zdroj: PR Czech

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!